Kobalt Pötikare Tutamak Dış Köşe

Kalitesi ile ön plana çıkan kobalt pötikare tutamak dış köşe, su geçirmez yapısı sayesinde havuzlarda üst düzey güvenlik sağlar. Havuz altında bulunan ekipmanların da korunmasına olanak sağlayan kobalt pötikare tutamak dış köşe, beyaz ve mavinin mükemmel uyumunu sizlere sunar. Kobalt renginde bulunan kobalt pötikare tutamak dış köşe, sırsız ve 12,5 × 12,5 yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Renk unsuru olarak mimari ifadeye en iyi şekilde katılım sağlayabilen tutamaklar, kimyasal temizlik malzemelerine ve suya karşı dayanıklı olması ile bilinir.

Kobalt Pötikare Tutamak Dış Köşe Yıllarca Eskimez

Uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyacak olan kobalt pötikare tutamak dış köşe, desen ve renk kaybı yaşamadıkları için de üzerinden yıllar geçse bile yepyeni görünümünü korurlar. Nemi ve suyu geçirmez yapısı sayesinde hem alt ekipmanı koruyan hem de kişilerin güvenli yüzüme keyfini yaşamasına olanak sağlayan tutamaklar küf ve bakteri oluşumunu engeller. Su tutmaz özelliği sayesinde diğer ıslak alanlarda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz kobalt pötikare tutamak dış köşe, birlikte kullanıldığı diğer yapı malzemeleri sayesinde ısı yalıtımı sağlar.

Kobalt Pötikare Tutamak Dış Köşe ile Kışın Ilık Yazın Serin

Kullanıldığı alanların kışın ılık, yazın ise serin tutulmasına olanak sağlayan kobalt pötikare tutamak dış köşe, yapıların nefes almasına yardımcı olur. Su dalgalarının homojen bir şekilde etrafa dağılmasına yardımcı olan kobalt pötikare tutamak dış köşe, köşe bentlerde bulunan sivri uçlardan kaynaklanan yaralanma riskini minimize eder. Havuz kullanıcılarının konfor dolu bir vakit geçirmelerine yardımcı olan ürünler, ışığı yansıtıcı özelliği sayesinde de görsel açıdan oldukça avantajlı sonuçlar doğurur. Rüzgâr ve güneş gibi çevresel faktörlere karşı dayanıklılık sağlayan kobalt pötikare tutamak dış köşenin uygulaması ve kullanımı da oldukça basittir. Bu sayede zamanda ve işçilikten de tasarruf edebilirsiniz. Siz de kobalt pötikare tutamak dış köşe ve diğer havuz yapı malzemelerine zahmetsizce ulaşmak istiyorsanız Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Zengin ürün gamı ve uygulama hizmeti ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan Çilek Havuz sayesinde hayallerinizdeki havuza kolayca ulaşabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta