Novita Profilli Tutamak Dış Köşe

Sorunsuz havuzlar oluşturmak için tercih edebileceğiniz Novita profilli tutamak dış köşe sayesinde havuzları mükemmel bir şekilde tamamlayın. Adından da anlaşılabileceği gibi havuzların dış köşelerinde değerlendirilen bu tutamaklar, havuzlarda oluşabilecek risklerin minimize edilmesine olanak sağlar. Sızdırmaz yapısı sayesinde havuz keyfinin kesintisiz olarak sürdürülmesine olanak sağlayan Novita profilli tutamak dış köşe, havuzlarda son kat köşe kaplama malzemesi olarak kullanılabilir. Bu ürünü monte ettikten sonra üzerine tekrar bir kaplama malzemesi kullanmanız gerekmez. Havuz köşelerinin keskinliğini alan Novita profilli tutamak dış köşe, yumuşak hatları sayesinde havuz kullanıcılarının rahat etmesini sağlar.

Novita Profilli Tutamak Dış Köşe Havuzlarda Rahatlık

Havuzların çok daha rahat bir yapıya kavuşmasına olanak sağlayan Novita profilli tutamak dış köşe, havuza girenlerin rahatlıkla eğlenmelerine ve spor aktivitelerini yapmalarına olanak sağlar. Son derece işlevsel olan bu ürünler, insanların havuz köşelerine tutunmalarını sağlar. Diğer havuz ekipmanları ile birlikte kullanıldığında son derece güçlü bir şekilde montajı yapılabilen Novita profilli tutamak dış köşe, bu yönüyle avantajlıdır. İnsan kullanımı ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan Novita profilli tutamak dış köşe, porselenden imal edilir. %100 porselen içeriği sayesinde yüzeyinde kir ve bakteri tutundurmayan Novita profilli tutamak dış köşe, gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Havuzlarında kusursuz sonuçlar isteyenlerin tercihi olan Novita profilli tutamak dış köşe; donmaya ve çok yüksek sıcaklıklara karşı etkilidir.

Novita Profilli Tutamak Dış Köşe Tüm Havuzlarda

Novita profilli tutamak dış köşe; aquapark, site havuzu, termal havuz ve otel havuzu gibi pek çok alanda kullanılabilir. Bu ürünler, banyo ve hamam gibi ıslak alanlarda da değerlendirilebilir. Sağladığı döşeme kolaylığı sayesinde kullanım rahatlığı sunan Novita profilli tutamak dış köşe ve diğer havuz elemanları için siz de hemen Çilek Havuz ile iletişime geçin. Sağlığa herhangi bir zararı olmayan havuzlar inşa etmek için ihtiyacınız olan ne varsa Çilek Havuz’da var! Kullanım rahatlığı ve döşeme kolaylığı sunan tutamaklar, ızgaralar, mozaikler, karolar ve çok daha fazlasına tek tıkla ulaşın. Daha az derz ihtiyacı ile maliyet tasarrufu da sağlayabileceğiniz tutamaklar sayesinde hayallerinizdeki havuzu inşa edeceksiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta