Olcay Mix Merdiven Kaymazı

Oldukça kaygan bir yüzeye sahip olan havuz içlerinde, merdiven bölümlerinin çok daha güvenli olmasına olanak sağlayan olcay mix merdiven kaymazı, merdivenleri güvenle kullanabilmenize yardımcı olur. Kayma ihtimalinin yüksek olduğu merdiven alanlarında tercih edilen olcay mix merdiven kaymazı, mat yapısı sayesinde ayakların zemini doğru bir şekilde kavramasına olanak sağlar. Denge kaybı yaşamanızı engelleyen olcay mix merdiven kaymazı, deniz ayakkabıları için de uygundur. Uzun ömürlü yapısı sayesinde bir kez tercih ettiğinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz olcay mix merdiven kaymazı, havuz güvenliğinin olmazsa olmazları arasındadır.

Olcay Mix Merdiven Kaymazı Havuzların En Büyük Yardımcısı

Merdiven bölümlerinin koruma altına alınmasına olanak sağlayan olcay mix merdiven kaymazı, yüzme deneyiminin daha güvenli hale getirilmesine olanak sağlar. Kayganlığı azaltarak kazalara sebep olan etkenleri ortadan kaldıran olcay mix merdiven kaymazı, porselenden üretildiği için yüzeyinde bakteri oluşturmaz. Leke tutmayan ve kolay temizlenen özelliği sayesinde tüm havuz tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz olcay mix merdiven kaymazı, ihtiyacı uygun ölçeklerde sizlere sunulur. Sadece havuzlarda değil, aynı zamanda duşakabinlerde, mermer merdivenlerde, granit yüzeylerde ve ıslak alanların tamamında kullanabileceğiniz merdiven kaymazları, kolay uygulama imkanı sayesinde zamandan ve işçilikten de tasarruf etmenize olanak sağlar.

Olcay Mix Merdiven Kaymazı ile Güvenli Havuzlar

Birçok kazanın önüne geçmeyi başaran olcay mix merdiven kaymazı, havuzların çok daha güvenli ve fonksiyonel olmasına olanak sağlar. Tek tıkla kapınıza kadar ulaştırılan bu ürünler, avantajlı fiyatlarla Çilek Havuzda sizleri bekliyor. Zengin ürün gamı ve üstün nitelikli ürünleri ile havuzlarınıza değer katan Çilek Havuz, kaliteli malzemeleri ile ömürlük sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Havuz tutamakları ile birlikte kullanıldığında bireylerin havuza çok daha rahat giriş çıkış yapabilmelerine olanak sağlayan bu ürünler, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Farklı renk ve desen alternatifleri ile beğenilerinize sunulan olcay mix merdiven kaymazı ve çok daha fazlası için bize ulaşın. Geniş ürün portföyümüz ve kaliteli paketleme hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Çocuk havuzlarından olimpik havuzlara kadar tüm havuz türleri için bizi tercih edebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta