Olimpik Pötikare Profilli Tutamak Dış Köşe Büyük

Olimpik havuzlarda kullanabileceğiniz olimpik pötikare profilli tutamak dış köşe büyük, adından da anlaşılabileceği gibi havuzların dış köşe bölgelerine entegre edilir. İki farklı boyuta sahip olan bu ürünler 25 + 25 × 25 + 25 boyutlarında olabileceği gibi sırsız kobalt seçenekleri ile de sizlere sunulur. Genel itibarıyla beyaz renklerin hakim olduğu olimpik pötikare profilli tutamak dış köşe büyük, profil yapısı sayesinde bir yandan yüzücü sağlığını korurken diğer yandan estetiği plana çıkarır. Havuz içerisindeki teknik engelleri tamamıyla ortadan kaldırmak için tercih edebileceğinizi tutamaklar, porselen olarak üretildiği için birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Olimpik Pötikare Profilli Tutamak Dış Köşe Büyük Isı Değişiminden Etkilenmez

Farklı su ve hava sıcaklıklarından etkilenmeyen olimpik pötikare profilli tutamak dış köşe büyük, uzun yıllar boyunca ilk günkü kaliteli formunu koruyor. Tutamakların yüzeyinde herhangi bir kir birikmiyor. Su emme kapasitesi düşük olan porselenden imal edilen bu tutamaklar sayesinde alanda bakteri, mantar ve küf gibi istenmeyen mikroorganizmalar oluşmuyor. Havuzlarda köşe çözümleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan olimpik pötikare profilli tutamak dış köşe büyük, aynı zamanda havuzların çok daha estetik bir görünüme sahip olmasına olanak tanıyor. Hijyenik porselenden imal edilen tutamaklar estetik açıdan etkileyici ve teknik açıdan işlevsel sonuçları sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılıyor.

Olimpik Pötikare Profilli Tutamak Dış Köşe Büyük Kolay Uygulanır

Kolay uygulama imkanına sahip olan olimpik pötikare profilli tutamak dış köşe büyük, bu özellikleri sayesinde işçilikten ve zamandan da tasarruf etmenize olanak sağlıyor. İç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz bu ürünler ve sporcuların havuz içerisinde rahatlıkla hareket edebilmesine olanak sağlar. Kaymaz yapısı sayesinde kişinin ayağını bastığında herhangi bir kayma riskini de ortadan kaldıran tutamaklar, ekstra olarak kaymazlar için ödeme yapmanızı da engeller. Bu özelliği sayesinde bütçe dostu olan olimpik pötikare profilli tutamak dış köşe büyük, büyük oldukları için işçilikten de tasarruf ettirir. Siz de olimpik pötikare profilli tutamak dış köşe büyük ve çok daha fazla havuz ekipmanı için Çilek Havuzu tercih edebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta