Porselen Karo Seri F Bordür-5 (Onde)

İşlevselliği ve dekoratifliği sayesinde oldukça avantajlı olan porselen karo seri f bordür-5, havuzlarda kullanıldığı gibi bahçelerde ve evlerde de kullanılabilir. Mimari projelerde kendisine yer bulan porselen karo seri f bordür-5, havuzların çevre düzenlemesinde kullanılabilir. %100 porselenden imal edildiği için su sızıntısı yapmayan, suyu iten ve bu sayede kolay bir şekilde temizlenebilen porselen karo seri f bordür-5, antibakteriyel ve antistatik yapıya sahiptir. Mavi tonlarında imal edilen porselen karo seri f bordür-5, ortamın daha canlı görünmesine yardımcı olur.

Porselen Karo Seri F Bordür-5 Yüksek Kaliteli

Yüksek kaliteye sahip olan porselen karo seri f bordür-5, sektörde fayans bordürü olarak da bilinir. Son teknolojiye sahip farklı pişirme teknikleri ile hazırlanan porselen karo seri f bordür-5, bu özelliği sayesinde benzerlerinden ayrışır. Tasarımsal ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunan Çilek Havuz ayrıcalığıyla sahip olabileceğiniz porselen karo seri f bordür-5, beklentilerinizi tam olarak karşılar. İş güvenliğini sağlama amacıyla havuzun diğer alanlardan ayrılmasına yardımcı olan ürün, havuz etrafında bulunan çevre düzenlemesinin yapılmasını da sağlar. Hem havuz içerisinde hem de havuz etrafında kullanabileceğiniz bu ürünler, tek parça halinde üretilmiştir. Bu sayede çatlama, sızıntı gibi problemler ortaya çıkarmaz.

Porselen Karo Seri F Bordür-5 Fonksiyoneldir

Fonksiyonelliği ile ön plana çıkan porselen karo seri f bordür-5, sektörde kenar taşı olarak da bilinir. Birbirinden farklı şekillerde ve boyutlarda da sahip olabileceğiniz bordür, uzun süre boyunca dayanıklı olduğu için tercih edilir. İstediğiniz ölçüde ayarlanabilen bu ürün, dekoratif tasarım ve estetik değeri ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Kimyasal maddeler sebebiyle meydana gelebilecek aşınmalara karşı dayanıklı olan porselen karo seri f bordür-5, aynı zamanda yollarda bulunan su kanallarının etrafında, havuz kenarlarında, site ve okul çevrelerinde kullanılabilir. Sahilde yürüyüş yolu hareketleri, park ve bahçe çevreleri, kaldırım kenarları ve yol kenarlarında da porselen karo seri f bordür-5 modeline ulaşabilirsiniz. Çapa, yunus, deniz yıldızı gibi birbirinden farklı modellere sahip olan bordür çeşitlerinin darbelere, kimyasal maddelere ve ani sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklı olduğu bilinir.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta