Piazza Cobalt Havuz Karoları

Havuzlarda zengin içerikli bir görünüme sahip olmak istiyorsanız piazza cobalt havuz karoları tercih ediniz. Derin mavi ve koyu tonlarda bulunan piazza cobalt havuz karoları, havuzlarda canlı ve dengeli bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Havuzun esas renginin hakkını veren de bu ürünler, ıslak alanlarda renkli ve eğlenceli bir atmosfer oluşturmak için birebirdir. Stil bir konsept oluşturmak için tercih edebileceğiniz piazza cobalt havuz karoları, gösterişli tasarımıyla beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Piazza Cobalt Havuz Karoları ile Havuzlara Özgürlük

Baskın renk tonlarına sahip olan piazza cobalt havuz karoları, havuzlarınızın enerjisini yükseltmek için tercih edebileceğiniz en iyi seçenekler arasındadır. Mavinin en can alıcı tonlarının bir arada bulunduğu piazza cobalt havuz karoları, okyanusların, denizlerin ve gökyüzünün en özel tonlarını havuzlarınıza yansıtmanıza olanak sağlıyor. Havuzların daha özgür bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan piazza cobalt havuz karoları, daha konforlu havuz elde etmeniz için oldukça avantajlıdır. 30 × 30 ve 30 × 60 gibi farklı ebatlara sahip olan ürünlerin özel üretim seçenekleri de mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sizin için uygun olan ölçüleri bildirmek olacak.

Doğanın Gücüne Göre Uyarlanan Piazza Cobalt Havuz Karoları

Mat bir yapıya sahip olan piazza cobalt havuz karoları genellikle havuz içinde kullanılır. Kolay bir şekilde uygulaması yapılabilen piazza cobalt havuz karoları, havuzlarınıza estetik bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Kalitesi ile ön plana çıkan karolar, %100 porselenden imal edilir. Bu sayede farklı iklimsel koşullara karşı yüksek derecede mukavemet gösterir. Kir tutmayan ve kolay bir şekilde temizlenebilen piazza cobalt havuz karoları, her renkten mekana muhteşem bir şekilde uyum sağlar. Renklerini doğanın gücünden ilham alarak oluşturulan karolar, doğa ile bir sinerji oluşturmanıza yardımcı olacak. Zamansız bir etken yaratmak için tercih edebileceğiniz karoları villa havuz yapımı ve otel havuz yapımı gibi farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. Doğal dokuya sahip olan bu karolar, havuzlarınızın şık ve konforlu olmasını sağlayacak.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta