Pötikare Profilli Tutamak Dış Köşe

Havuzların dış köşesine yerleştirilen pötikare profilli tutamak dış köşe 12,5 × 12,5 boyutundadır. Sırsız modeli de bulunan pötikare profilli tutamak dış köşe, kobalt renginde sizlere sunulur. Havuzların sızdırmaz bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlayan pötikare profilli tutamak dış köşe, pötikare yapısı sayesinde sevimli bir görünüm oluştururlar. Hızlı servis, tam güvenlik, hızlı teslimat ve yüksek verimlilik imkanı ile sunmuş olduğumuz pötikare profilli tutamak dış köşe, havuzların çok daha uzun süre dayanıklı kalmasına yardımcı olur.

Pötikare Profilli Tutamak Dış Köşe ile Havuz Ekipmanları Tamam

Havuz ekipmanları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan pötikare profilli tutamak dış köşe, özellikle yüzme havuzlarında tercih edilir. Havuzunu uzun süre boyunca proaktif olarak kullanmak isteyenler pötikare profilli tutamak dış köşeyi tercih eder. Ekonomik fiyatlarla sizlere sunulan pötikare profilli tutamak dış köşe kaliteli malzemelerden üretilir. %100 güvenli alışveriş imkanı ile sahip olabileceğiniz pötikare profilli tutamak dış köşe, %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile Çilek Havuzda sizleri bekliyor. Orijinal ürün garantisi ile sunmuş olduğumuz pötikare profilli tutamak dış köşeden memnun kalmazsanız hızlı ve kolay iade imkanlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Pötikare Profilli Tutamak Dış Köşe Her Havuzda

Havuzların köşe bölmelerine yerleştirilen pötikare profilli tutamak dış köşe, açık ve kapalı havuzlar da rahatlıkla kullanılabilir. Sıfırdan bir havuz inşa edecekseniz veya havuzunuzda tadilat yapmak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Mükemmel yapısı sayesinde milimetrik hatalara dahi yer vermeyen pötikare profilli tutamak dış köşe, kaliteli olduğu kadar hafiftir de. İşçilikten ve maliyetten önemli ölçüde tasarruf ettiren pötikare profilli tutamak dış köşe, havuzların statik ve inşa gerekliliklerine en doğru şekilde yanıt verir. Anti bakteriyel yapısı sayesinde hijyen açısından da önemli olan pötikare profilli tutamak dış köşe, tüm köşeli havuzlar için uygundur. Kaymaz özelliği sayesinde kullanıcıların can güvenliğini de sağlayan havuz tutamakları özel porselenden üretilir. Havuzların daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız siz de Çilek Havuzun zengin havuz ekipmanları arasından tercihinizi yapabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta