Pötikare Setli Tutamak İç Köşe Ters

Havuzların iç köşelerinin güvenli ve sızdırmaz alanlar olarak kalmasına yardımcı olan pötikare setli tutamak iç köşe ters, kendinden pötikare deseni sayesinde havuzlara estetik bir değer katar. Sızdırmaz yapısı sayesinde havuz güvenliğinin ekstra olarak sağlanmasına yardımcı olan pötikare setli tutamak iç köşe ters, özelleştirilebilir boyutları ile sizlere sunuluyor. Özel tasarımı sayesinde havuzlara mükemmel bir şekilde uyum sağlayan pötikare setli tutamak iç köşe ters, adından da anlaşılabileceği gibi havuzların iç köşelerine entegre edilir. Kalitesi ile ön plana çıkan bu ürünler %100 porselenden imal edilir.

Pötikare Setli Tutamak İç Köşe Ters Tüm Havuzlarda

Villa havuzları, termal havuzlar, otel havuzları gibi aklınıza gelebilecek pek çok farklı havuz türünde kullanabileceğiniz pötikare setli tutamak iç köşe ters, havuz kenarlarının iç köşelerinin çok daha kaliteli ve sağlam olmasına olanak sağlar. Havuz iç köşelerinin uzun ömürlü olmasını destekleyen pötikare setli tutamak iç köşe ters, porselenden imal edildiği için su tutmaz. Antibakteriyel yapısı sayesinde havuz içerisinde bulunan insanların sağlığını tehdit etmeyen ürünler, havuz kenarlarına adeta bir zırh gibi yapışır. Sırsız yüzey seçeneği sayesinde en doğru sonuçlara kolayca ulaşabileceğiniz pötikare setli tutamak iç köşe ters, beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Pötikare Setli Tutamak İç Köşe Ters ile Gelen Ferahlık

Koyu mavi ve taş rengi tonlarının bir arada kullanıldığı pötikare setli tutamak iç köşe ters, 12,5 × 25 boyutlarında imal edilmiştir. Beyaz ana rengi ile her renkten ve her desenden havuz ile uyum sağlayan ürünlere ulaşmak için Çilek Havuz’u tercih edebilirsiniz. Havuz ekipmanları ve uygulama hizmetleri ile her nerede olursanız olun en kaliteli havuzları inşa etmek için tercih edebileceğiniz Çilekli havuzda havuz yapımı, gölet havuz yapımı, prefabrik havuz yapımı ve süs havuzu yapımı gibi aklınıza gelebilecek pek çok alanda destek alabilirsiniz. Havuz malzemelerinden havuz kaplamalarına, havuz kimyasallarından olimpik havuz malzemelerine kadar ihtiyacınız olan pek çok çeşit ürüne tek merkezden ulaşmanın ayrıcalığını yaşayın. Zaman ve para kaybetmeden, avantajı şartlar altında havuzunuz inşa ettirmeye hemen başlayın.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta