Pötikare Setli Tutamak

12,5x25 boyutlarında üretilen pötikare setli tutamak, kobalt ve beyaz renkleri ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Pötikare deseni sayesinde havuzların çok daha sevimli bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan pötikare setli tutamak, kaymaz yüzeye sahiptir. Havuz kullanıcılarının havuz içerisinde rahatça tutunarak ilerlemesine olanak sağlayan pötikare setli tutamak, su geçirmez olduğu için üstün derecede sızdırmazdık sunar. Oluklu yapısı sayesinde havuzdan taşan suyun kontrol altına alınmasına olanak sağlayan bu ürünler oldukça avantajlıdır. Yüzmeyi yeni öğrenenlerin tutamaklar yardımıyla suyun içerisinde kalmasına olanak sağlayan pötikare setli tutamak, zamansız tasarım dili sayesinde üzerinden uzun yıllar geçse de aynı estetikte kalır.

Pötikare Setli Tutamak Havuzların Olmazsa Olmazı

Alkali ve asitli yüzeylere karşı havuzların korunmasına olanak sağlayan pötikare setli tutamak, işlevselliği ile ön plana çıkar. Termal havuzlardan aquaparklara kadar ıslak alanların tamamında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürünler, özel tasarlanan yapısı sayesinde ön plana çıkar. Kolay uygulanabilir olduğu için maliyetten de tasarruf etmenize olanak sağlayan pötikare setli tutamak, havuz kenarlarında oluşma ihtimali olan riskli durumların minimize edilmesine destek olur. Bu sayede 7’den 70’e herkes havuzlara gönül rahatlığı ile girebilir. Eski ve yeni havuzlarda kullanabileceğiniz tutmaklar, yaşamı kolaylaştıran detayları ile açık ve kapalı havuzların tamamında kullanılabilir. Açık ve kapalı havuzlara entegre edilebilen bu ürünler sayesinde siz de havuz keyfinizi katbekat arttırabilirsiniz.

Pötikare Setli Tutamak ile Uzun Ömürlü Havuzlar

Havuzların ömrünü uzatan pötikare setli tutamak, sağlam ve dayanıklıdır. Havuzların dışına ekstra koruyuculuk katan pötikare setli tutamak, havuz suyunun sızmasını engeller. Sızdırmazlık konusunda oldukça başarılı olan pötikare setli tutamak, oluklu yapısı sayesinde taşan havuz suyunun sisteme tekrar entegre edilmesini sağlar. En iyi performansı elde etmek için tercih edebileceğiniz pötikare setli tutamak havuzun fonksiyonelliğini arttırır. Donmaya karşı dayanıklı olan bu ürünler, donmaya ve sıcaklıklara karşı dayanım gösterir. Havuz kenarlarına monte edilen ürünler, dekoratif bir unsur olarak da avantajlıdır. Havuz keyfini artıran önemli yapı malzemeleri arasında bulunan tutamaklar ve çok daha fazla havuz ekipmanı için Çilek Havuz kalitesini tercih edebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta