Pötikare Tutamak İç Köşe

Pötikare Tutamak İç Köşe İle Havuzlarda Üst Düzey Güvenlik

12,5x12,5 ve sırsız özellikleri ile ön plana çıkan pötikare tutamak iç köşe, havuz içlerinin koruma altına alınmasını sağlıyor. Havuz kullanıcılarının rahatlıkla havuza tutunmasına sağlayan bu ürünler, adından da anlaşılabileceği gibi havuzların iç köşelerine monte ediliyor. İç köşelerde yumuşak geçişlerin yapılmasına olanak sağlayan pötikare tutamak iç köşe, kendiliğinden kaymaz bir yüzeye sahiptir. Bu özelliği sayesinde ellerin tutamak üzerinde rahatça kavranmasına olanak sağlanır. Havuz kullanıcısı, pötikare tutamak iç köşe sayesinde havuz içi aktivitelerini rahatlıkla yapabilir. Bu ürünler çok yüksek sıcaklıklara, donmaya, kimyasallara ve darbeye karşı korunaklı olduğu için çevresel koşullardan etkilenmez. Bu sayede havuz kullanıcıları için güvenli bir yüzme ortamı oluşturulur.

Pötikare Tutamak İç Köşe Sayesinde Kaliteli Ortamda Yüzün

Kaliteli bir ortamda, sağlığınızdan şüphe etmeden yüzmek istiyorsanız pötikare tutamak iç köşe modelini tercih edin. %100 porselenden imal edilen pötikare tutamak iç köşe, çok yüksek sıcaklıklarda pişirilerek üretilir. Diğer tutamak ham maddeleri ile karşılaştırıldığında çok daha sağlam ve dayanıklı sonuçlar elde etmenize olanak sağlayan pötikare tutamak iç köşe sayesinde havuzlarınızın uzun yıllar boyunca korunaklı kalmasını sağlarsınız. Bu ürünler, bulundukları alanlarda sızıntının da engellenmesine olanak sağlar. Sızdırmaz yapısı sayesinde havuz ömrünün uzamasına da olanak sağlayan pötikare tutamak iç köşe, her açıdan avantajlıdır.

Pötikare Tutamak İç Köşe Sayesinde Havuzlara Değer Katın

Havuzların sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyunca işlevini sürdürmesini istiyorsanız pötikare tutamak iç köşe modelini tercih edebilirsiniz. Eş zamanlı olarak havuzların estetik bir görüntüye kavuşmasına olanak sağlayan pötikare tutamak iç köşe sayesinde içiniz rahat bir şekilde havuza girebilirsiniz. Köşeli havuzlarda kullanılan bu ürünler, milimetrik olarak hesaplanarak üretilir. Bu sayede arada herhangi bir boşluk bırakmadan alana entegre edilebilir. Ergonomik yapısı sayesinde daha az derz kullanımı gerektiren bu ürünler, maliyetten ve işçilikten tasarruf ettirir. Hızlı kurulum imkanı sayesinde zamandan da kazandıran pötikare tutamak iç köşe ve çok daha fazla havuz ekipmanı için hemen Çilek Havuz ile iletişime geçin. Havuzunuza özel üretim olan tutamaklara da ulaşabileceğiniz Çilek Havuz’da aradığınız her şey bir arada!

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta