Pötikare Tutamak-L İç Köşe

Porselen havuz tutamakları kategorisinde yer alan pötikare tutamak-L iç köşe, kendinden desenli yapısı sayesinde estetik ve işlevselliği bir arada buluşturuyor. Havuzların iç köşesine entegre edilen bu tutamaklar 25 × 25 boyutlarındadır. %100 porselenden imal edilen pötikare tutamak-L iç köşe, iyi fiyata sizlerle buluşuyor. İklimsel koşullara dayanıklı olduğu için Iğdır havuz yapımı işleminden Ankara havuz yapımı işlemine kadar aklınıza gelebilecek tüm şehirlerde kullanılabilir. Sadece bu illerimiz için değil, aynı zamanda Bartın havuz yapımı gibi aklınıza gelebilecek tüm konumlar için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Pötikare Tutamak-L İç Köşe Hayatı Kolaylaştırır

Havuzlara giren insanların havuzlara tutunmasını kolaylaştıran pötikare tutamak-L iç köşe, profilli bir yapıda üretildiği için entegrasyonu oldukça kolaydır. İşçilik açısından da yüksek derecede verim sağlayan bu ürünler %100 porselenden imal edilir. Bu yapısı sayesinde düşük su emme özelliğini de beraberinde getirir. Bakteri oluşumunu engelleyen bu özellik, özellikle Şırnak havuz yapımı için oldukça önemlidir. Çünkü yüksek sıcaklıklarda bakterilerin üreme imkanı daha fazladır. Havuza ve insana herhangi bir zararı bulunmayan özel bileşenleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan Aksaray havuz yapımı malzemeleri ve çok daha fazlası aynı zamanda otel havuz yapımı, villa havuz yapımı ve sauna yapımı gibi farklı amaçlar içinde de kullanılabilir.

Pötikare Tutamak-L İç Köşe Artıları Nelerdir?

Donmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan pötikare tutamak-L iç köşe, Düzce havuz yapımı için de tercih edilir. Sağlığın ve hijyenin ön planda olduğu Osmaniye havuz yapımı gibi alanlarda da kullanabileceğiniz ürünler özel tasarlanan yapısı sayesinde farklı tiplerdeki havuzlara mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Daha az derz ihtiyacı duyduğu için maliyet açısından da tasarruf etmenize olanak sağlayan pötikare tutamak-L iç köşe, alkali ve asit maddelere karşı mukavemet gösterdiği için ekstra avantajlara sahiptir. Standart boyutlardaki havuzlardan özel üretim havuzlara kadar her alanda yanınızda olan pötikare tutamak-L iç köşe, doğal tonlarda üretildiği için her renkteki havuza uyum sağlar. Siz de bu ürünlere kolayca ulaşmak için Çilek Havuz ile iletişime geçebilir ve Türkiye’nin her yerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta