Pötikare Tutamak Üzeri Rakam Yazıları

Pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, açık kapalı tüm havuzlar da tercih edilebilir. Pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, havuz kullanıcılarının havuz derinliği hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. Farklı ebatlarda sahip olabileceğiniz pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, bu sayede her ölçekte havuzun içerisinden net bir şekilde okunabilir. Hem havuzun içinde hem de havuzun kenarında kullanabileceğiniz pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, hem kullanıcıları bilgilendirir hem de tutamak bölümü ile kişinin havuz kenarından rahatça tutunmasına yardımcı olur. Kolay bir şekilde tutunulabilen pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, porselenden üretildiği için aynı zamanda uzun ömürlüdür.

Pötikare Tutamak Üzeri Rakam Yazıları Dayanıklıdır

Pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Bu ürünler, havuzlar ile ilgili çeşitli uyarıların gösterilmesi için kullanılabilir. Havuz derinlik yazısı olarak tercih edilen bu profillerin üzerine dilediğiniz yazının yazılması mümkündür. Düşük su emme özelliğine sahip olan porselen karolar, antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bakteri oluşumunu engelleyen sağlıklı yapısı sayesinde havuzların çok daha hijyenik alanlara dönüşmesine olanak sağlayan pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, küçük boyutlarının aksine oldukça avantajlıdır. Profilli bir yapıya sahip olan pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, havuz kenarlarında değerlendirilebilir. Porselen malzemeden üretilen bu ürünler yarı sırlı yüzey seçeneklerine sahiptir. Renk bakımından da çeşitli alternatifleri sahip olabileceğiniz pötikare tutamak üzeri rakam yazıları sayesinde istediğiniz uyarıları efektif bir biçimde verin.

Pötikare Tutamak Üzeri Rakam Yazıları için Doğru Yerdesiniz

Pötikare tutamak üzeri rakam yazıları için doğru yerdesiniz. Yüksek verimlilik ve hızlı teslimat ilkesi ile hizmet veren firmamızdan tam güvenlik çerçevesi içerisinde sahip olacağınız pötikare tutamak üzeri rakam yazıları sayesinde ihtiyaçlarınızı çevrim içi olarak karşılayabilirsiniz. Ürünleri monte ederken su terazisi ile montaj işlemini gerçekleştirmeniz sizin için avantaj olacaktır. Havuz kenarlarında estetik bir görüntü yakalamak isteyenlerin tercihi olan pötikare tutamak üzeri rakam yazıları, uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz sağlamlıktadır. Kişisel veya ticari havuzların tamamında kullanılabilen bu profiller, hem havuz sahibi hem de havuzun kullanıcıları için faydalıdır.


Kod Ürün Adı Boyut
17207-270Pötikare Tutamak Üzeri Rakam Yazısı25X25
17227-270Pötikare Profilli Tutamak Üzeri Rakam Yazısı25X25
104-2007-270Esnek Boyut Pötikare Profilli Tutamak Üzeri Rakam Yazısı30x25
104-2027-270Pötikare Profilli Tutamak Üzeri Rakam Yazısı30x25
105-2027-270Olimpik Pötikare Profilli Tutamak Üzeri Rakam Yazısı38x25
105-2007-270Olimpik Pötikare Tutamak Üzeri Rakam Yazısı38x25
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta