Teak Toupe Bordürler

Havuzların hem estetik hem de işlevsel kalmasına olanak sağlayan Teak Toupe bordürler, havuz sularının kara bölgesinden ideal bir şekilde ayrılmasına olanak sağlar. Bir türlü yapı elemanı olan Teak Toupe bordürler, insanların güvenliğini sağlar. Bir bariyer görevi de gören bu ürünler şekillendirilmiş yüzeyleri ve estetik desenleri sayesinde havuzların dekorasyonuna uyum sağlar. 16,5 × 66 boyutlarında üretmiş olduğumuz Teak Toupe bordürler mavi - gri, kahverengi - beyaz, kahverengi - gri ve mavi - beyaz şeklinde farklı alternatiflere sahiptir. Sadece havuzlar da değil, aynı zamanda bahçelerde, evlerde ve mimari projelerde de kullanabileceğiniz Teak Toupe bordürler işlevselliği ve dekoratif ile ön plana çıkar.

Teak Toupe Bordürler ile Özgün Havuzlar

Çevre düzenlemesinde özgün bir oluşum elde etmek için siz de bordürleri tercih edebilirsiniz. Diğer yapı malzemeleri ile karşılaştırıldığında daha canlı bir görünüme ve daha yüksek kaliteye sahip olan Teak Toupe bordürler %100 porselenden imal edilir. Son teknoloji pişirme teknikleri ile oluşturulan bordürler, antibakteriyel özelliği sayesinde insanların hijyeni korumasına olanak sağlar. Çevresel faktörlere karşı yüksek derecede dayanım gösteren Teak Toupe bordürler muadillerinden bu yönüyle ayrılır. Aşınmalara karşı korunaklı olan bu ürünler presli bir forma sahiptir. Sıkıştırılmış ve mukavemetli olması sayesinde uzun yıllar boyunca herhangi bir deformasyon olmadan kullanabileceğiniz bordürler, dekoratif ve estetik tasarımları ile oldukça avantajlıdır.

Teak Toupe Bordürler Küf Oluşumunu Engeller

Uzun süre boyunca dayanıklı olması ile ön plana çıkan Teak Toupe bordürler, düşük emiş gücü sayesinde suyu bünyesinde tutmaz. Bu sayede koku ve küf gibi oluşumları da engeller. Yollarda bulunan su kanallarının etrafı, havuz kenarları, okul ve site çevreleri, yürüyüş ve sahil yolu şeritleri, bahçe ve park çevreleri, kaldırım kenarları ve yol kenarları gibi çok zengin alanlarda kullanabileceğiniz bordürler ısı değişimlerine karşı da yüksek derecede dayanıklılık gösterir. Siz de havuzların olmazsa olmazı olan bu ekipmanlara kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bize ulaşın. Zengin havuz ekipmanları arasından seçiminizi kolayca yaparak siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta