Universal Merdiven Kaymazı Turkuaz

Havuzlarda kaplama malzemesi olarak da tercih edilebilen universal merdiven kaymazı turkuaz, havuzların merdiven bölümlerine entegre edilir. Antibakteriyel özelliğe sahip olan universal merdiven kaymazı turkuaz, pürüzsüz yüzeyi sayesinde yüzeyinde herhangi bir mikroorganizma barındırmaz. Mat yapısı sayesinde her yaştan bireyin rahatlıkla havuza giriş çıkışını sağlayan universal merdiven kaymazı turkuaz, yüksek ölçekli mekanik, fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir. Porselenden imal edilen universal merdiven kaymazı turkuaz, başarılı uygulama yöntemleri sayesinde havuzlarda su yaratımına yapılmasına da yardımcı olur. Bu nedenle kaymazları edindikten sonra doğru işçilik ile ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Universal Merdiven Kaymazı Turkuaz Modellerinin Birleşim Yerleri

Universal merdiven kaymazı turkuazın aralarındaki birleştirme yerlerine elastik derz dolgu, epoksi veya lateks gibi ürünler ekleyebilirsiniz. Çevre, hava ve su gibi etmenlerden etkilenmeyen universal merdiven kaymazı turkuaz, kolay temizlenebilir ve kir tutmaz özellikleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Açık, kapalı, doğal, okul yüzme havuzları, profesyonel yüzme havuzları, spor, eğlence, çırpınma havuzları gibi tüm alanlarda tercih edebileceğiniz bu ürünler, SPA merkezleri, hamam ve diğer ıslak alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Çocuk havuzlarından ayak yıkama havuzlarına kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz tiplerinde kullanabileceğiniz bu ürünler, havuzların çok daha güvenli alanlar olmasına yardımcı olur.

Universal Merdiven Kaymazı Turkuaz ile En Doğru Seçim

Kişinin havuzun merdivenlerinde rahat bir şekilde ilerleyebilmesine olanak sağlayan universal merdiven kaymazı turkuaz, yüzme havuzlarında kullanılır. İster bir tane isterseniz de toplu alımlarınız için tercih edebileceğiniz Çilek Havuz, universal merdiven kaymazı turkuaz ihtiyaçlarınıza en üst düzeyden yanıt verir. Havuzların çok daha uzun yıllar boyunca ilk günkü fonksiyonelliğini korumasına olanak sağlayan bu ürünler, mat yapısı sayesinde kayarak yaralanma riskini en aza indirir. Her yaştan bireyin havuz merdivenlerinden rahatlıkla inip çıkabilmesine olanak sağlayan universal merdiven kaymazı turkuaz, doğadan ilham aldığı rengi ile sizlere doğal bir hazine sunuyor. Siz de havuzlarınızda turkuaz renginin en güzel tonunu entegre etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta