Universal Merdiven Kaymazı Yeşil

Doğadan ilham alan rengi ile havuzların çok daha estetik görünmesine olanak sağlayan universal merdiven kaymazı yeşil, aynı zamanda fonksiyoneldir. Havuz içerisinde bulunan merdivenler, insan sağlığını tehdit eder. Havuz içerisinde dengede durmakta zorlanan bireyler, özellikle havuz giriş ve çıkışlarında çok daha dikkatli olmalıdır. Kişinin dengesini kaybetmesi, yaralanmasına sebebiyet verebilir. Universal merdiven kaymazı yeşil, havuzların giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınmasına olanak sağlar. Çıplak ayağın mükemmel bir şekilde zemine temas ettiği bu alanlar, mat yüzeyleri sayesinde kişinin kaymasını engeller.

Universal Merdiven Kaymazı Yeşil Havuz Keyfini Artırıyor

Genç yaşlı herkesin havuza güvenli bir şekilde giriş çıkış yapabilmesine olanak sağlayan universal merdiven kaymazı yeşil, antibakteriyel yapıya sahiptir. Yüzeyinde herhangi bir zararlı mikroorganizma barındırmayan bu ürünlerin temizliği de oldukça kolaydır. Doğru uygulama malzemeleri ve işçilik ile uzun yıllar boyunca kullanılabilen universal merdiven kaymazı yeşil, insan sağlığının korunmasında etkilidir. Havuzlarda oturarak güneşlenebileceğiniz alanlar olarak da değerlendirilen merdivenleri kaymadan, konfor içerisinde kullanmak istiyorsanız siz de merdiven kaymazlarını tercih edebilirsiniz. Kaymazların üzerinde bulunan yeşil tonu, suyun renginin çok daha hoş görünmesine olanak sağlar. Kendinizi doğal bir ortamda hissetmenize yardımcı olan bu ürünler, havuzların estetiğine pozitif enerji ve zarafet katar.

Universal Merdiven Kaymazı Yeşil Çocukla İçin de Önemli

Çocuk havuzunu bulunmadığı alanlarda, miniklerin en sık oyun oynadıkları bölümler yetişkin havuzlarının merdiven bölümleridir. Çocukların boylarının yetişebildiği bu alanlar, kaymaz yapıda olduğunda çok daha güvenli hale gelir. Herkesin rahatlıkla hareket edebilmesine olanak sağlayan universal merdiven kaymazı yeşil, kir tutmaz özelliği sayesinde zahmetsiz bir şekilde kullanılabilir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine maruz kalsa da formundan hiçbir şey kaybetmeyen universal merdiven kaymazı yeşil, ısı değişimlerine karşı direnç gösterir. Bu nedenle universal merdiven kaymazı yeşil seçeneklerini açık ve kapalı havuzların tamamında kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir kaplama malzemesi olarak da değerlendirilebilen universal merdiven kaymazı yeşil sayesinde kaplama için ekstra bir maliyetten ve işçilikten kurtulursunuz. Bu sayede zamanınız size kalır.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta