Universal Rakam Yazıları

Universal seri havuz uyarı işaretleri, havuzlarda özel olarak kullanılan araçlardır. Karo formatında olan bu semboller uyarı niteliğindedir. Yön belirtme işaretleri, havuz kenarı uyarı işaretleri ve havuz derinlik yazısı gibi farklı amaçlar için kullanabileceğiniz universal rakam yazıları porselenden üretildiği için uzun yıllar boyunca dayanıklıdır. Porselen, direkt olarak materyal ile temas eden kişinin sağlığını korur. Düşük su emme kapasitesine sahip olan porselenler, alanda bakteri oluşumunu engeller. Bu da ortamda bulunan canlıların, sağlıklı bir ortamda havuza girmesini destekler. Her ölçekten havuz için tercih edebileceğiniz universal rakam yazıları sırlı ve sırsız olarak alternatifli olarak sunulur. 25X25 ve 12,5x25 ölçülerinde üretilen universal rakam yazılarında özel ölçü talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Universal Rakam Yazıları Sayesinde Bilinçli Yüzme Deneyimi

Universal rakam yazıları, spor veya eğlence amaçlı olarak yüzmek isteyenler için oldukça avantajlıdır. Kişinin bilinçli bir şekilde havuza girmesine olanak sağlayan universal rakam yazıları, olası tehlikelerin önlenmesinde etkilidir. Havuza girecek olan kişi, havuzun derinliğini önceden bildiği için temkinli olarak havuza giriş yapar. Farklı yön ve uyarı mesajlarınız için de tercih edebileceğiniz bu ürünler, yüksek kullanım avantajına sahiptir. Havuzun içine veya kenarına entegre edilebilen universal rakam yazıları, kenarında tutmaç eklentisi sayesinde kişinin istediği zaman havuz kenarına tutunmasına da yardımcı olur. Havuz sporları yapanlar veya yüzme bilmeyenler için oldukça avantajlı olan tutamaçlar, bu yönüyle de avantajlıdır.

Universal Rakam Yazıları ile Havuz Keyfi Bir Başka

Universal rakam yazıları ile havuz keyfinin tadını katbekat çıkarın. Havuz içi ve havuz kenarı için uygun olan bu ürünlerin üzerindeki rakamlar zamanla silinmez veya solmaz. Bir kez tercih ettiğinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz universal rakam yazıları, %100 porselenden üretildiği için dayanıklıdır. Çevresel koşulların etkisine karşı oldukça dayanıklı olan ürünler zamanla çatlamaz. Montajı kolay bir şekilde yapılabilen universal rakam yazıları, donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Termal havuzlardan yüzme havuzlarına kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz tiplerinde kullanabileceğiniz bu ürünler, havuz ile ilgili uyarıları göstermek için bire birdir.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta