Universal Tutamak Antrasit Gri

Dayanıklılığı ile bilinen porselen malzemeden oluşturulan universal tutamak antrasit gri, doğal kaynaklardan oluşan ham maddelerden üretildiği için çevre dostudur. Sürdürülebilir bir gelecek anlayışını benimseyenler tarafından tercih edilen bu universal tutamak antrasit gri, orijinal beyazlığını ham maddesinden elde eder. Daha sonra istenilen renge boyanabilir. Gri renge boyanan bu tutamak da havuzlardan SPA alanlarına kadar çok çeşitli ıslak alanlarda değerlendirilebilir. Sağlıklı bir ürün olan porselen, antibakteriyel bir özelliğe sahiptir. Işık geçirgenliğine de sahip olan bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Universal Tutamak Antrasit Gri Dayanıklıdır

Kimyasal etkilere karşı dayanıklı olan universal tutamak antrasit gri, aynı zamanda ısıya karşı da direnç gösterir. Sert bir yapıya sahip olan universal tutamak antrasit gri, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Yüzeyinde bakteri barındırmayan tutamaklarda su emme özelliği oldukça düşüktür. Kolay bir şekilde temizlenebilen universal tutamak antrasit gri, lekelerden de kolay bir şekilde alınabilir. Hijyen ve sağlığı temsil eden tutamaklar zarif ve estetik özellikleri ile ön plana çıkar. Dünya standartlarında üretilen porselen tutamaklar için Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Darbe dayanıklılığına sahip olan bu ürünler aynı zamanda mekanik sertliğe de sahiptir. Kaymaz forumda üretilen tutamaklar, bu sayede kullanıcılarının uzun yıllar boyunca kayarak düşme riskini minimuma indirger.

Universal Tutamak Antrasit Gri Sağlıklı Bir Seçimdir

Pürüzsüz yüzeyi ile üzerinde istenmeyen mikroorganizmaların oluşumunu engelleyen universal tutamak antrasit gri seçeneğini kişisel havuzunuzdan ticari havuzlara kadar çok çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini iyileştiren universal tutamak antrasit gri, bu yönüyle avantajlıdır. Mükemmel fiyat performans dengesine sahip olan universal tutamak antrasit gri ile siz de hayallerinizdeki havuzun çok daha işlevsel olmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcının rahatlıkla tutunabildiği bu ürünler, havuz içerisindeki aktiviteleri rahatlıkla yapmanıza olanak sağlar. Siz de beklentilerinizi aşan kalitede, nitelikli universal tutamak antrasit gri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Üstün özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca değiştirme ihtiyacı duymayacağınız universal tutamak antrasit gri için hemen bizimle iletişime geçin, farkı havuzlarınıza taşıyın.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta