Universal Tutamak Dış Köşe Kobalt

Kaliteli tutunduran yapısı sayesinde havuzların çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı olmasına olanak sağlayan universal tutamak dış köşe kobalt, 1400° seviyelerinde bulunan fırınlarda özel tekniklerle pişirilen porselenden imal edilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan universal tutamak dış köşe kobalt, havuzlarda dış köşelere entegre edilir. Termal havuzlardan yüzme havuzlarına kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz türleri ile uyumlu olan tutamaklar, havuz köşelerinde bulunan sivri bölgelerin yumuşatılmasını sağlar. Bu sayede havuz içerisinde hareket eden insanlar herhangi bir zarar görmez. Kendiliğinden kaymaz yapıya sahip olan universal tutamak dış köşe kobalt, kaymaz ve tutamak için iki ayrı bütçe ayırmanızı engeller.

Universal Tutamak Dış Köşe Kobalt ile Tek Ürünle Çoklu Çözüm

Tek bir ürünle hem kaymaz hem de tutamak ürünlerine ulaşabilirsiniz. İnsanların bu tutamaklar vasıtasıyla havuza rahatlıkla giriş çıkış yapması mümkündür. Eşzamanlı olarak havuz içi aktivitelerinin de rahatlıkla ve pratik bir şekilde yapılması sağlanır. Antibakteriyel ve antistatik özellikleri sayesinde havuz içerisinde bulunan canlıların sağlığını koruyan universal tutamak dış köşe kobalt, havuz altında bulunan altyapı ekipmanlarının da korunmasına yardımcı olur. Işıklandırma sistemlerinden havuz filtrasyon sistemlerine kadar havuz altyapısında bulunan ekipmanların tamamını güvence altına alan universal tutamak dış köşe kobalt, su geçirmez yapısı sayesinde bu alanların da sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Universal Tutamak Dış Köşe Kobalt Kimyasallara Karşı Dayanımlı

Kimyasal dayanımları yüksek olan universal tutamak dış köşe kobalt, aşınmalara, darbelere karşı da dayanıklıdır. Rengini zaman içerisinde kaybetmeyen universal tutamak dış köşe kobalt, çevresel faktörlerin olumsuz etkisine karşı mukavemet gösterir. Düşük su emme kapasitesine sahip olan universal tutamak dış köşe kobalt sayesinde sağlıklı ve hijyenik havuzlara sahip olursunuz. Yalıtkanlık özelliği ile ön plana çıkan universal tutamak dış köşe kobalt, uzun ömürlülük deyince akla ilk gelen malzemeler arasındadır. Siz de ihtiyacınız olan tüm havuz ekipmanlarına avantajlı fiyatlarla ulaşmak için Çilek Havuz’u tercih edin. Özenle seçilen ürünler, rengarenk seçenekler, havuz altyapı ve üstyapı malzemelerine kolayca ulaşın!

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta