Universal Tutamak İç Köşe Kobalt

25 x 25 boyutlarında üretilen universal tutamak iç köşe kobalt, adından da anlaşılabileceği gibi havuzların iç köşe bölümlerinde tercih edilir. Sırsız yapısı sayesinde oldukça avantajlı olan universal tutamak iç köşe kobalt, rengi ve dokusu sayesinde çok sevilir. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan universal tutamak iç köşe kobalt, bu sayede yüzeyinde bakteri oluşturmaz. Su emme kapasitesi de düşük olan bu ürünler, bu sayede havuzların çok daha uzun yıllar efektif bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Ani ısı değişimlerine karşı dayanım isteyenlerin tercihi olan universal tutamak iç köşe kobalt, donma problemi olmadan yapının korunmasına olanak sağlar. Bu sayede dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Universal Tutamak İç Köşe Kobalt Çatlama Yapmaz

Universal tutamak iç köşe kobalt, çatlamaya yapmayan özel bir yapıya sahiptir. Bu sayede ürünleri, soğuk iklimlere sahip olan havuz konumlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek porselen yoğunluğuna sahip olan universal tutamak iç köşe kobalt, bu sayede dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Uzun vadede yatırım maliyetlerini karşılayan ürünler, bu nedenle ekonomik bir seçim olarak değerlendirilir. Bakterilere ve alerjenlere karşı direnç gösteren universal tutamak iç köşe kobalt, havuzlarında hijyen arayışında olanların öncelikli tercihidir. Az bakım gerektiren yapısı ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan universal tutamak iç köşe kobalt sayesinde havuzlarınız çok daha güzel bir görünüme sahip olur.

Universal Tutamak İç Köşe Kobalt Kolay Temizlenir

Kolay bir şekilde temizlenen universal tutamak iç köşe kobalt, kendiliğinden sızdırmaz özelliğine sahiptir. Ek bir havuz ekipmanı gerektirmeden sahip olabileceğiniz bu ürünler, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Görsel açıdan göze hitap eden universal tutamak iç köşe kobalt, çevre dostu olması ile de bilinir. Yüksek mukavemetli havuz ekipmanları arasında bulunan bu ürünler, natürel yapısı sayesinde havuzunuzun genel dekorasyonuna katkı sağlar. Havuzlarda doğal dekorlar oluşturmak için tercih edeceğiniz universal tutamak iç köşe kobalt sayesinde havuzların içini çok daha avantajlı bir kullanım alanına dönüştürebilirsiniz. Havuz içerisinde daha rahat hareket edebilmek için siz de universal tutamak iç köşe kobaltı tercih edin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta