Universal Tutamak İç Köşe

Havuz giriş çıkışının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlayan Universal tutamak iç köşe, havuzların güvenliğini arttırır. Kaymaz yüzeyi sayesinde kullanıcısının rahatlıkla havuza tutunmasına olanak sağlayan Universal tutamak iç köşe, porselenden üretildiği için yüzeyinde zararlı mikroorganizmalar barındırmaz. Çeşitli iklim koşullarına karşı dayanıklı olan Universal tutamak iç köşe, yüksek sıcaklık derecelerinde pişirilerek üretilir. Eş zamanlı olarak maliyet tasarrufu sağlayan Universal tutamak iç köşeyi daha az derz kullanarak monte edebilirsiniz. Tüm havuz tiplerinde rahatlıkla kullanılabilen Universal tutamak iç köşe, zamansız tasarımları sayesinde her dönemin en çok tercih edilen havuz ekipmanları arasındadır.

Universal Tutamak İç Köşe Neden Tercih Edilmeli?

Kaymaz özelliği sayesinde riskli durumları minimuma indirgeyen tutamaklar, leke tutmadığı için de kullanıcısı için oldukça avantajlıdır. Donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanım gösteren bu ürünler %100 porselenden üretilmiştir. Hamam, SPA, olimpik havuz, kapalı yüzme havuzu, bahçe yüzme havuzu, otel konsepti havuz, villa havuzları ve teras havuzlarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz Universal tutamak iç köşe, kullanıcı deneyimini iyileştirici özelliğe sahiptir. Antibakteriyel ve antistatik yapısı sayesinde bir yandan işlevsellik, diğer yandan sağlık sunan Universal tutamak iç köşe ile siz de havuzlarda mükemmelliği yakalayabilirsiniz.

Universal Tutamak İç Köşede Kolay Montaj

Havuzların iç köşelerine monte edilerek kullanılan Universal tutamak iç köşe, sunduğu yüksek hijyen imkanı ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. İnsanların havuza giriş çıkışında tutunmasına olanak tanıyan bu ürünler sayesinde havuzların konforu ve güvenliği arttırılır. Universal markası tarafından imal edilen tutamak iç köşe, temizliği kolay olduğu için de tercih edilir. Yüksek dayanımlı olan bu ürünler, çok uzun ömürlü oldukları için iç köşe tutamakları için her defasında bütçe ayırmanıza gerek bırakmaz. Üstün kaymazlık özelliği sayesinde küçük büyük herkesin güvenliğini sağlayan bu ürünler, çok yüksek dayanım imkanı sunar. Havuzların iç kenar bandı için özel olarak üretilen Universal tutamak iç köşe, havuzlar için özel olarak üretilen porselen yapıştırıcı yapı kimyasalları ile birlikte kullanılabilir. Havuz kenar bantlarının iç köşe birleşimlerinde değerlendirilen bu ürünler, üstün kaliteli olduğu için uzun yıllar boyunca sizinle olacaktır.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta