Universal Tutamak Sırsız

25 × 50 boyutunda üretilen universal tutamak sırsız, kobalt rengi ile her tarzdan ve her renkten havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Havuzların statik ve inşa ile ilgili olan ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt veren universal tutamak sırsız, anti bakteriyel özelliğe sahip olduğu için hijyen açısından da önem teşkil eder. İleride yaşanacak sorunları en az da indirgemek için tercih edebileceğiniz universal tutamak sırsız, özel porselenden imal edilir. Milimetrik kesimleri sayesinde havuzlarda herhangi bir sızıntı veya açıklık oluşturmayan tutamaklar, kaymaz yapıya sahiptir. Bu imkanı, kayarak düşme riskini en azı indirger.

Universal Tutamak Sırsız ile Havuzlarda Büyük Rahatlık

Temizlik ve bakım maliyetleri oldukça düşük olan universal tutamak sırsız, bakteri tutmadığı için çok uzun aralıklarla temizlenebilir. Kullanıcıların, havuzun içerisinden çıkmadan çeşitli aktiviteler yapabilmelerine olanak sağlayan tutamaklar, aynı zamanda kişinin rahatlıkla havuzdan çıkmasına da olanak sağlar. Havuzun estetiğini bozmadan işlevsellik katmak için tercih edebileceğiniz universal tutamak sırsız, havuzun statik çalışmasında mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Sadece havuzlarda değil, aynı zamanda jakuzi gibi diğer ıslak alanlar için de tercih edebileceğiniz bu ürünler su sızdırmazlığına sahiptir. Düşük su emme kapasitesi sayesinde mikrop barındırmayan universal tutamak sırsız, kolay bir şekilde temizlenir ve havuzun çok daha estetik görünmesine olanak sağlar.

Universal Tutamak Sırsız Her Yönüyle Mükemmel

Mükemmel mekanik, fiziksel ve kimyasal özelliklere sahip olan universal tutamak sırsız, doğru bir şekilde uygulandığında uzun yıllar boyunca herhangi bir problem oluşturmayacaktır. Dezenfeksiyon ve filtrasyon sistemi standartlarına uygun olarak yapılan universal tutamak sırsız, sağlıklı bir havuz ortamı oluşturmak için olmazsa olmazlar arasındadır. Açık ve kapalı havuzların tamamında tercih edebileceğiniz universal tutamak sırsız, sıcak havuzlar için de kullanılabilir. Havuzun yapısının ve yüzeyinin daha iyi korunmasına olanak sağlayan bu ürünlerde havuz, dış etkenlere karşı daha korunaklı bir yapıya bürünür. Sağladığı direnç sayesinde yapının genelini koruyan universal tutamak sırsız, az bakım ihtiyacı sayesinde kullanıcısını yormaz. Siz de bu ürünlere ve çok daha fazlasına uçtan uca çözümlerimiz ile sahip olmak istiyorsanız bize ulaşın.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta