Proje Detayları
 • Uygulama
  Sauna Projeleri
 • Konum
  Antalya
 • Tarih
  10.02.2018
 • Alan
  11 m²
2020 Referans Kataloğu
Demir Akyürek Buhar Odası Yapımı

Proje kapsamında modern buhar odası yapımı sürecimizi ince eleyip sık dokuyarak kaliteli malzemelerle tamamladık. Buhar odasının yapımında kullanılan malzemelerin kalitesinin dışında yapım aşamasında uygulanması gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Buhar odası yapılacak alan nem ve sıcak buhara karşı izole edilmiş olmalıdır. Duvarlar ve tavan eşit bir şekilde neme dayanıklı yalıtım malzemeleriyle kaplanmalıdır.

Cam mozaik veya fayans döşenen duvarlar giren kişileri yaralayacak veya tahrişe sebebiyet verecek şekilde döşenmemelidir. Buhar jeneratörünün elektrik alt yapısı yalıtkan bir malzemeyle kaplanmalıdır. Bu sayede elektrik kaçaklarıyla oluşabilecek yaralanmalardan korunma sağlanır. İnsan sağlığı için zararlı olabilecek yüksek bir ısının olmaması için buhar odasında mutlaka bir ısı sensörü bulunmalıdır. 

Buhar odası kapısı sızdırmaz bir malzemeden yapılmış genellikle temperli cam kapılardan oluşmalıdır. İçeride bulunan oturaklar standart boyutlarda ve rahat olmalıdır. Bu hususları göz önünde bulundurarak tamamladığımız projemizle beraber modern buhar odalarını sizlere sunuyoruz.

Diğer Referanslar
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta