Bir havuzun inşaası ne kadar sürer?
Ortalama betonarme yüzme havuzu kaba inşat dahil 25-30 gün sürmektedir.
İyi bir havuz için nasıl bir temel gerekir?

Sağlam havuz yapmanın yolları 4 maddeden geçer doğru statik proje , doğru demir donatı , doğru beton sınıfı ve doğru beton katkı maddesi ve profesyonel bir firma ile gerçekleşir.

Saunada hangi ahşaplar kullanılır?
Saunalarda kullandığımız ağaçların başında ise Sedir, Çam, Göknar, Ladin ve Ayous ağaçları gelmektedir. Bundan dolayı müşterilerimizden gelen talepler konusunda detaylı bilgilendirme yaparak kullanılacak olan sauna ağaçları konusunda bilgilendirmeler sunmaktayız.
Buhar jeneratörlerindeki kireçlenme sorunu nasıl giderilir?
Evet bu sorunu gidermenin yolları bakım ve su yumuşatma cihazlarından geçer cihazların bakımları sorunsuz yapılırsa kireçlenme oluşmaz.
Hamam yaptırmak ne büyüklükte bir alana ihtiyacım var?
Hamam yaptırmakla alakalı herhangi bir ölçü standartı bulunmamaktadır. Şuanda evlerin ebeveyn banyolarını bile türk hamamına çevirebiliyoruz.
Çeşitli Havuz Sorunları Nelerdir?
Havuzlarda genellikle oluşan sorunlar su kaçağı , taşma problemi ve sıva ve şapların ayrı çalışmasından ötürü çatlakların oluşması v.b sorunlar çıkmaktadır.
Beton havuzun avantajları nelerdir?
Betonarme havuzların maliyetleri daha yüksek ama kullanım ömürleri daha uzundur. Taşmalı sistem olarak yapılabilir .
Tuzlu su mu klor mu?

Havuz tuz klor jeneratörü ve havuz tuz cihazları, sudaki tuzun elektroliz işlemi ile klor üreetimini sağlamak ve havuzun klor ihtiyacını karşılamanın ekolojik yoludur.

Sağlık bakanlığı kriterlerini tam olarak karşıladığı için büyük işletmelerde denetim, bakım ve malzeme maliyetlerini düşürür.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta