Apache Tutamak 107-2000

Apache tutamak 107-2000, natürel rengi ile havuz içerisinde kendinizi doğanın bir parçası gibi hissetmenizi sağlıyor. Havuz içerisinde kişinin havuz kenarlarına tutunmasını kolaylaştıran Apache tutamak 107-2000, aynı zamanda havuz içerisinde yapılan sporların ve diğer etkinliklerin kolaylaştırılmasını sağlar. Son derece işlevsel olan Apache tutamak 107-2000, sektörde havuz kenarı tutamağı olarak bilinir. %100 porselenden üretilen Apache tutamak 107-2000, minimum su emme özelliğine sahiptir. Apache tutamak 107-2000 ürünün kullanarak su israfının önüne geçebilirsiniz. Çevresel koşullara karşı yüksek derecede mukavemet gösteren Apache tutamak 107-2000, bu özelliği ile de ön plana çıkar.

Apache Tutamak 107-2000 Dayanıklıdır

Havuz kenarı tutamakları arasında kalitesi ve estetik görünümü ile ön plana çıkan Apache tutamak 107-2000, donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Dört mevsim boyunca gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürünler; aquaparklar, site havuzları, termal havuzlar, otel havuzları ve spor kompleksleri gibi alanlarda tercih edilebilir. Kişiye özel villalar ve açık havuzlar için de uygun olan Apache tutamak 107-2000, antibakteriyel özelliği sayesinde içinizin de rahat olmasını sağlar. Havuz kenarlarında bakteri oluşumunu engelleyen özel yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan Apache tutamak 107-2000 ve diğer havuz tutamakları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zengin ürün gamımız ve garantili ürünlerimiz ile her ölçekten havuzun ihtiyaçlarını tek merkezden karşılıyoruz.

Apache Tutamak 107-2000 Kullanım Rahatlığı Sağlar

Apache tutamak 107-2000 kullanım rahatlığı ve döşeme kolaylığı sağlar. Sağlık için herhangi bir risk oluşturmayan havuzların üretiminde geçerli olan bu ürünler, maliyetten de tasarruf etmenizi sağlar. Siz de hayallerinizdeki havuzu inşa etmek için Çilek Havuzu tercih edin, leke tutmayan ve bakımı kolay alanlar inşa edin. Talebinize göre özel üretim olarak da tercih edebileceğiniz tutamaklarla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Farklı renk ve desen alternatiflerine sahip olan porselen havuz tutamakları ile sağlıklı seçimler yapın. İşçilikten tasarruf edeceğiniz zengin alternatifleri ile yaşama değer katan Çilek Havuz, kendinden eğimli olan havuz tutamakları sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Kalıp uygulama hatalarına karşı etkili çözümler sunan Çilek Havuz, teknik engelleri bertaraf eden çözümleri ile yanınızdadır.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta