Apache Tutamak Antrasit Gri

Havuzlarda nitelikli bir görünüm elde etmek için apache tutamak antrasit gri tercih edebilirsiniz. İnsanların havuza tutunmasına olanak sağlayan bu ürünler, havuzların daha elegan bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. Porselenden imal edildiği için su emme kapasitesi oldukça düşük olan apache tutamak antrasit gri, dolayısıyla antibakteriyel bir yapıya sahiptir. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde şık havuzlar elde etmenize olanak sağlayan apache tutamak antrasit gri, aqua parklardan termal havuz ara kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz türlerinde kullanılabilir.

Apache Tutamak Antrasit Gri Kolayca Monte Edilir

Sağlamış olduğu yüksek hijyen imkanı sayesinde ortamda bulunanlara herhangi bir zarar vermeyen apache tutamak antrasit grinin montajı da oldukça basittir. Üstün özelliklere sahip olan bu ürünü usta ellerle birleştirmek istiyorsanız siz de Çilek Havuz’u tercih edin. Özel tasarımlı yapısı sayesinde daha az derz kullanma ihtiyacı doğuran bu ürünler, aynı zamanda maliyet açısından da tasarruf etmenize olanak sağlar. Estetik görünümü sayesinde hayallerinizdeki havuzu inşa etmenizde size yardımcı olan apache tutamak antrasit gri, leke tutmayan yapısı sayesinde temizlik bakımından da oldukça avantajlıdır. Kimyasallara, hava değişimlerine ve kullanıcı etkenlerine karşı mukavemet gösteren apache tutamak antrasit gri 33 × 33 boyutlarındadır. Adından da anlaşılabileceği gibi antrasit gri renginde imal edilen tutamaklar, porselen kalitesini havuzlara taşımanıza olanak sağlar.

Apache Tutamak Antrasit Gri ile Zengin Havuz Aktiviteleri

Havuz içi aktivitelerin rahatlıkla yapılabilmesine olanak sağlayan apache tutamak antrasit gri, havuz ürünleri arasında en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Havuz ekipmanları arayışınız için Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilir ve havuz tutamak modelleri arasından inceleme yapabilirsiniz. Online havuz malzemeleri arayışında olan hem bireysel hem de kurumsal merkezlere yanıt veren Çilek Havuz sayesinde yüksek sıcaklara ve donmaya dayanıklı olan üstün özelliklere sahip uzun ömürlü malzemeleri ulaşırsınız. Apache tutamak antrasit gri ve çok daha fazla havuz tutamağı arasından seçim yapmanız için zaman ve mekan sınırlarını kaldırdık. Günün her saatinde, istediğiniz yerden ürünlerimizi inceleyebilir ve fiyat alabilirsiniz.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta