Apache Tutamak Dış Köşe Antrasit Gri

Apache tutamak dış köşe antrasit gri yüksek kalitesi sayesinde havuzlarınızın uzun ömürlü olarak korunmasını sağlar. Sızdırmaz yapısı sayesinde havuz içerisine sızıntı yoluyla zararlı mikroorganizmaların girmesini engelleyen Apache tutamak dış köşe antrasit gri, porselenden imal edildiği için düşük su emme kapasitesine sahiptir. Bu da havuzların daha hijyenik kalmasına olanak sağlar. Yüzeyinde mikroorganizma barındırmayan Apache tutamak dış köşe antrasit gri, daha yenilikçi ve daha modern bir görünüme sahiptir. Havuzlarında yeniliği tercih etmek isteyenlerdenseniz Apache tutamak dış köşe antrasit gri sayesinde havuz için sporlarınızı daha rahat yapabilir, yüzme bilmeyen yakınlarınızın kenarları tutunarak havuz içerisinde ilerlemesine sağlayabilirsiniz.

Apache Tutamak Dış Köşe Antrasit Gri ile Büyük Kolaylık

Çok kısa bir süre içerisinde havuza entegre edilebilen Apache tutamak dış köşe antrasit gri, zamandan kazandıran çözümleri ile de işçisinden kullanıcısına kadar herkes için avantajlıdır. Kendiliğinden desenli olan bu güzel tutamaklara kolay bir şekilde sahip olmak için hemen Çilek Havuz ile iletişime geçin. Havuzların dış köşelerinin güven altına alınmasına olanak sağlayan da bu ürünler sayesinde havuzların çok daha işlevsel olmasını sağlayabilirsiniz. Havuzların dış köşelerine entegre edilen bu ürünler sayesinde kesik ve yaralanma riskini de ortadan kaldırırsınız.

Apache Tutamak Dış Köşe Antrasit Gri Havuz Estetiğinde Etkili

İşlevsel olduğu kadar estetikliği ile de ön plana çıkan Apache tutamak dış köşe antrasit gri sayesinde havuzlarınıza bambaşka bir hava katacaksınız. Profesyonel havuzlardan amatör havuzlara kadar tüm havuz tipleri için uygun olan Apache tutamak dış köşe antrasit gri, sağlamlığı ile de ön plana çıkar. Kendinden kaymaz bir yapıya sahip olan Apache tutamak dış köşe antrasit gri, çizilmeye, aşınmaya ve havuz kimyasallarına karşı dayanıklıdır. Yüksek mukavemeti ile uzun ömürlü olan Apache tutamak dış köşe antrasit gri, kendinizi orta vadede amorti eder. Siz de hayallerinizdeki havuzu bütçenizi aşmadan inşa etmek istiyorsanız Apache tutamak dış köşe antrasit gri ve diğer havuz ekipmanlarını Çilek Havuz ayrıcalığı ile kolayca satın alabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta