Apache Tutamak Dış Köşe Gri

Apache Tutamak Dış Köşe Gri İle Havuzlara Güvenlik Kat

33x33 cm boyutlarına sahip olan apache tutamak dış köşe gri sayesinde havuzlarınıza güvenlik katabilirsiniz. Havuzların çok daha güvenli spor ve eğlence alanlarına dönüşmesine olanak sağlayan apache tutamak dış köşe gri sayesinde havuz kullanıcılarının havuzlara etkin bir biçimde tutunmasına olanak sağlar. İşlevselliği ve kalitesi ile göz dolduran bu ürünler %100 porselenden üretilir. Porselen menşeili olmasından kaynaklı olarak su tutmaz özellik de beraberinde gelir. Antibakteriyel yapısı sayesinde havuz tutamaklarında meydana gelen bakterilerin oluşumunu engelleyen apache tutamak dış köşe gri sayesinde siz de uzun yıllar boyunca konforlu bir alana sahip olacaksınız.

Apache Tutamak Dış Köşe Gri Tüm Havuzlarda

Apache tutamak dış köşe gri seçeneğini yüzme havuzlarından ticari işletme havuzlarına kadar tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Havuzların dış köşelerinde değerlendirilen bu ürünler donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde açık ve kapalı havuzlarda rahatlıkla kullanılabilir. Aquaparklar, termal havuzlar, villa havuzları ve çok daha fazla alanda değerlendirilebilen apache tutamak dış köşe gri, sunduğu kullanım rahatlığı sayesinde havuz içerisinde rahatça hareket edebilmenize olanak sağlar. Sağlıklı havuzlar inşa etmek isteyenler için oldukça avantajlı olan apache tutamak dış köşe gri, sağladığı maliyet tasarrufu ile de beklentilerinizi karşılar. Ergonomik olan bu ürünler, daha az derz kullanımı gerektirir. Derz maliyetinden tasarruf edeceğiniz apache tutamak dış köşe gri sayesinde aynı zamanda uygulama zamanından da kazanırsınız.

Apache Tutamak Dış Köşe Gri ile Güvenle Yüzün

Güvenle yüzmek isteyenlerin tercihi olan apache tutamak dış köşe gri, sağlık açısından herhangi bir risk oluşturmayan havuzlar inşa etmenize yardımcı olur. Leke tutmadığı için temizlemesi de oldukça basit olan apache tutamak dış köşe gri, alkali ve asitli maddelere karşı korunaklıdır. Kaymaz yapısı sayesinde ıslak alanlar arasında bulunan havuzların güvenliğini üst düzeye çıkaran apache tutamak dış köşe gri için standart üretim seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi özel üretim de yaptırabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini iyileştiren bu tutamaklar, sızdırmaz yapısı sayesinde havuz tadilatına uzun yıllar boyunca ihtiyaç duymamanızı sağlar.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta