Apache Tutamak Dış Köşe Sırsız Beyaz

25 × 25 boyutlarına sahip olan ve beyaz rengi ile ışığı en iyi şekilde yansıtmanıza olanak sağlayan apache tutamak dış köşe sırsız beyaz, havuzlarda köşe bölgelerin korunmasına olanak sağlar. Darbelere, ısı değişimlerine ve kullanıcı hareketlerine karşı yüksek derecede mukavemet gösteren apache tutamak dış köşe sırsız beyaz, havuzlarda güvenlikli alanlar oluşturulmasını sağlar. Sivri köşelerin kişileri yaralamasını engelleyen apache tutamak dış köşe sırsız beyaz, insanların rahatlıkla havuza giriş çıkış yapmasına olanak tanır. Havuz merdivenlerini kullanmadan havuza girmek veya çıkmak için tercih edebileceği bu ürünler, aynı zamanda havuz içerisinde havuz sporları yapmanıza da olanak tanır.

Apache Tutamak Dış Köşe Sırsız Beyaz Her Havuz için Uygun

Toplu kullanım imkanına sahip olan ticari amaçlı olarak hazırlanan havuzlardan villa havuzlarına kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz apache tutamak dış köşe sırsız beyaz için özel üretim taleplerinde de bulunabilirsiniz. 1200 ila 1400° arasında özel fırınlarda pişirilen porselenden imal edilen apache tutamak dış köşe sırsız beyaz, birçok konuda sağladığı ekstra avantajlarla darbelere karşı savaş verir. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan ürünler, aynı zamanda aşınmaya karşı daha dayanıklıdır. Leke tutmaması ile bilinen bu ürün, doğal beyaz renkten oluştuğu için havuzunuza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Doğal rengi sayesinde havuzun genel rengi ne olursa olsun tutamaklarınız ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır.

Apache Tutamak Dış Köşe Sırsız Beyaz Yalıtım Sağlar

Yalıtım konusunda da oldukça başarılı olan porselenler, elektriği iletmediği için havuz içerisinde bulunan elektrik aksamların korunmasına yardımcı olur. İnsan sağlığının korunması için de tercih edeceğiniz bu ürünler, ışık geçirgenliğine sahip olduğu için ortamı çok daha enerjik ve pozitif bir alana dönüşmesine olanak sağlayacaktır. Havuzlarda kullanılan kimyasallardan etkilenmeyen, bu kimyasallara karşı dayanıklı olan apache tutamak dış köşe sırsız beyaz, gönül rahatlığıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilir. İklimsel değişikliklere karşı yüksek derecede mukavemet gösteren apache tutamak dış köşe sırsız beyaz, dayanıklılık ve hijyen konusunda sınıfı önde bitirir.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta