Apache Tutamak Turkuaz

Dayanıklılığı ile bilinen porselenden imal edilen apache tutamak turkuaz, özel rengiyle havuzların renginin çok daha güzel bir görünüme kavuşmasına olanak sağlıyor. Havuz güzeli olarak nitelendirilen rengi ile görenlere göz banyosu yaptıran apache tutamak turkuaz, sağladığı avantajlarla da göz dolduruyor. Apache tutamak turkuaz, kullanıldığı alanlarda elektrik yalıtım malzemesi olarak da tercih ediliyor. Bu sayede havuz içerisinde bulunan teknik ekipmanların korunması sağlanıyor. Havuz aydınlatma sistemlerinden havuz filtrasyon sistemlerine kadar, havuzun altyapısında bulunan tüm elemanlar ile havuz suyunun temas etmesini engelleyen apache tutamak turkuaz, havuz dışarısında adeta bir kaplama malzemesi olarak da görev alıyor.

Apache Tutamak Turkuaz Sağlık Saçar

Diğer kaplama malzemeleri ile karşılaştırıldığında çok daha sağlıklı bir yapıya sahip olan apache tutamak turkuaz, koku sindirmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede havuz suyu ne kadar beklerse beklesin ortamda olumsuz bir koku oluşmaz. Etrafında izler ve kokular bırakmayan apache tutamak turkuaz, mikrop barındırmadığı için de çocuk havuzlarından yetişkin havuzlarına kadar her alanda avantajıdır. Aqua park, villa havuzu, otel havuzu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı alanda kullanabileceğiniz apache tutamak turkuaz, hijyenik bir yapı oluşturduğu için de avantajlıdır. Havuza giriş çıkışı kolaylaştıran bu ürünler, görsel açıdan da doyurucudur.

Apache Tutamak Turkuaz Kir Tutmuyor

Kullanıcısı açısından da oldukça avantajlı olan apache tutamak turkuaz, kolay bir şekilde temizlenebildiği için zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Isı yalıtımı sağlaması ile de birinden porselen sayesinde sıcak su havuzları ve standart yüzme havuzları içerisinde bulunan suyun stabil kalmasını sağlarsınız. Uzun ömürlü, dayanıklı, şık ve estetik bir yapı inşa etmek isteyenlerin öncelikli tercih olan apache tutamak turkuaz, fiyat avantajına da sahiptir. Siz de istemiş olduğunuz tüm havuz ekipmanlarına Çilek Havuz aracılığıyla kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Havuz ekipmanları arasından tercih yapıp istediğiniz ürünler üzerinden kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Alacağınız fiyat teklifinin uygun olması durumunda siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Böylece apache tutamak turkuaz ve bi’ dünya havuz ekipmanı, kapınıza kadar kargo edilir. Size de havuz keyfini yaşamak kalır!

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta