Basalt Stone Monoblock Havuz Izgarası

25 × 65 30 × 65 boyutlarında bulunan Basalt stone monoblock havuz ızgarası, basalt rengi sayesinde havuzların çok daha doğal ve natürel bir görünüme kavuşmasına olanak sağlıyor. Estetik görünümü sayesinde havuzların çok daha albenili bir yapıya kavuşmasını olanak sağlayan Basalt stone monoblock havuz ızgarası, estetik olduğu kadar işlevseldir de. Natürel tonlara sahip olan Basalt stone monoblock havuz ızgarası, açık ve kapalı havuzların çok daha kaliteli bir görünüme sahip olmasına olanak sağlar. VIP havuz oluşturmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan bu ürünler, sağladığı estetik destek sayesinde havuzlarınıza farklı bir hava katar. Kaymaz özelliğe sahip olan Basalt stone monoblock havuz ızgarası, bu sayede kaymazlar için ayrı, havuz ızgarası için ayrı bir bütçe ayırmanızı engeller.

Basalt Stone Monoblock Havuz Izgarası Ömürlüktür

Kalitesini sadece görselliğinden dahi ayırt edebileceğiniz Basalt stone monoblock havuz ızgarası, havuza dışarıdan gelebilecek pisliklerin toplanmasını sağlar. Bu artıkların havuz içerisine girmesini engelleyen ızgaralar, daha temiz ve hijyenik havuzlar elde etmenize olanak sağlar. Standart dışı görünümü sayesinde havuzlarınızın çok daha dikkat çekici olmasına olanak sağlayan Basalt stone monoblock havuz ızgarası sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılarsınız. Yaşamınıza değer katan, kendisi bir ayrıntı gibi görünen ancak çok önemli işlevlere sahip olan Basalt stone monoblock havuz ızgarası sayesinde havuzlarda rahat edersiniz.

Basalt Stone Monoblock Havuz Izgarası ile Dört Mevsim Konfor

Basalt stone monoblock havuz ızgarası ile dört mevsim konfora kavuşmak mümkün. Küçük büyük tüm havuzlar için tercih edebileceğiniz Basalt stone monoblock havuz ızgarası, aynı zamanda hamam gibi diğer ıslak alanlarda da kullanılabilir. Kullanıldığı her yerin ekstra şık ve karakterize olmasına olanak sağlayan Basalt stone monoblock havuz ızgarası sayesinde en basit tasarımlı havuzun bile stil sahibi olmasını sağlayacaksınız. Bu ürünlere ve diğer havuz ekipmanlarına kolayca ulaşmak için siz de hemen Çilek Havuz ile iletişime geçin, hayat standardınızı yükseltecek havuz sistemlerine kolayca sahip olun. Türkiye’nin her yerinden siparişinizi oluşturabilir ve ürünlerin kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta