Cement Light Grey Tutamak

Havuzların hem çok daha ferah hem de çok daha güvenli olmasına yardımcı olan havuz tutamakları uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz önemli ürünlerdir. Genellikle havuz kenarlarına entegre edilen bu ürünler, kaymaz yapıda oldukları için insan sağlığının korunmasına yardımcı olur. Kayrak düşme riskini minimuma indirgeyen havuzlu tutamakları, aynı zamanda kişinin havuz içerisinde havuz kenarlarına tutunmasını olanak sağlar. Havuz kenarında tutunarak havuz dışına çıkabilen kişi, aynı zamanda tutamaklar sayesinde havuz içerisinde çeşitli aktiviteler yapabilir. Yüzme bilmeyenlerin havuz kenarlarına tutunarak ilerlemesine de olanak sağlayan havuz tutamakları, bu açıdan oldukça avantajlıdır.

Cement Light Grey Tutamakları %100 Porselenden Üretiliyor

%100 porselenden üretilen Cement light grey tutamak, porselenin üstün özelliklerini sonuna dek yaşamanıza yardımcı olur. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan porselen, yüzeyinde herhangi bir tortu barındırmaz. Bu sayede zararlı mikroorganizmaların ortamdan uzaklaştırılması sağlanır. Mat ve parlak gibi farklı yüzey alternatiflerine sahip olabileceğiniz Çilek Havuz sayesinde havuzlarınızın çok daha şık ve fonksiyonel olmasını sağlayabilirsiniz. Kare ve dikdörtgen formatında sahip olabileceğinizi Cement light grey tutamakları açık griyi renginde üretilmiştir. 25 × 50 ve 30 × 50 olmak üzere iki farklı ölçekte sahip olabileceğiniz Cement light grey tutamak, havuz ekipmanları arasında önemli bir yere sahiptir. Hem deseniyle hem de rengi ile havuzların farklılaşmasını sağlayan Cement light grey tutamak, kaliteli ve dayanıklı olduğu için müşteri memnuniyetinin üst seviyede olmasını sağlar.

Cement Light Grey Tutamak ile Havuz Güvenliği

Havuzu kullananların güvenliğini artıran Cement light grey tutamak, havuz keyfinin en önemli temsilcisidir. Dikkatli bir şekilde yerleştirmeniz gereken kaymaz ve tutanaklarda işçiliğin de önemli olduğunu unutmamalısınız. Havuzunuza anlam katmak ve havuzunuzu daha güvenli hale getirmek için siz de Çilek Havuzun orijinal ürün garantisi ile sunmuş olduğu benzersiz tutamaklardan faydalanın. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çıkmış olduğumuz yolda güvenli alışveriş imkanı sayesinde internet üzerinden istediğiniz yerden alışverişinizi tamamlama imkanı sunuyoruz. Bu sayede kaliteli Cement light grey tutamaklara zahmetsiz bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta