Cotto Flat Tutamak

Cotto Flat Tutamak Havuzlarınıza Renk Katar

Cotto flat tutamak ile havuzlarınıza değer katın. Çilek Havuz’un zengin ürün yelpazesinden sadece bir tanesi olan cotto flat tutamak sayesinde havuzların daha kaliteli bir yapıya kavuşmasını sağlayın. Porselenden imal edilen yapısı sayesinde estetiği ve sağlığı buluşturan cotto flat tutamak, 25x50 boyutlarındadır. Turuncu renkte bulunan bu ürün, havuzların doğa ile bütünleşmesine olanak sağlar. Havuz hatlarının keskin bir biçimde çizilmesine olanak sağlayan tutamaklar, rengarenk havuzlar oluşturmanıza olanak sağlar. Renk renk, desen desen havuz kaplama ekipmanları ile bir bütünlük sağlayan cotto flat tutamak modelini açık ve kapalı havuzların tamamında kullanabilirsiniz.

Cotto Flat Tutamak Sağlığı Tutunduruyor

Havuzların daha sağlıklı bir yapıya kavuşması için tercih edebileceğiniz cotto flat tutamak, hayatı kolaylaştıran detayları ile sizler için sunuluyor. Kir tutmaz özelliğe sahip olan bu ürünler, aynı zamanda kolay temizlenebildiği için de tercih ediliyor. Porselen, düşük su emme kapasitesine sahip olduğu için ortamın bakterilerden de arınmasına olanak sağlayan cotto flat tutamak, hayatınıza değer katar. İster villanızın havuzunda, isterseniz de işletmeciliğini yaptığınız ve sirkülasyonu yoğun olan havuzlarda tercih edebileceğiniz tutmaklar sayesinde uzun ömürlü sonuçlar elde edersiniz. Bir kez alıp bir ömür kullanabileceğiniz tutmak çeşitleri, zamansız tasarımları ile her tarzdan havuza uyum sağlıyor.

Cotto Flat Tutamak Sayesinde Havuzlarda Bütünlük

Bütüncül havuzlar oluşturmak için tercih edeceğiniz cotto flat tutamak, havuzların çok daha sağlıklı olmasına olanak sağlar. Kaymaz yapısı sayesinde son derece kaygan olan havuz bölgesinde düşme riskini azaltan bu ürünler, kalitesi ile de övgüleri hak ediyor. Kolay monte edilebilir oluşu ile uygulayıcısını da yormayan cotto flat tutamak, daha az derz kullanım ihtiyacına sahiptir. Bu özelliği sayesinde maliyetten tasarruf etmeniz de mümkündür. Siz de Çilek Havuz ile iletişime geçerek istediğiniz tüm havuz ekipmanlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Cotto flat tutamak ve çok daha fazla tutmak çeşitlerini inceleyerek en doğru sonuçlara varabilirsiniz. İhtiyacınız olan havuz ekipmanlarına tek tıkla ulaşmanıza olanak sağlayan Çilek Havuz, bu sayede zamandan da tasarruf ettiren sonuçlarla sizleri buluşturuyor.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta