Cotto Monoblock Havuz Izgarası

Klasik havuzuz ızgaralarından farklı bir görünüm sergilemek isteyenlerin tercihi olan Cotto monoblock havuz ızgarası, gerek rengi gerekse de modeli sayesinde havuzlarınızın çok daha kaliteli görünmesine olanak sağlayacak. 25 × 65 ve 30 × 65 boyutlarına sahip olan bu ürünlerden istediğiniz boyut alternatifini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kiremit turuncusu rengi sayesinde havuzların çok kaliteli ve çok klas durmasına olanak sağlayan Cotto monoblock havuz ızgarası, havuzların güvenliğini artırması ile de bilinir. İşlevsel açıdan oldukça önemli bir yere sahip olan Cotto monoblock havuz ızgarası, görsel açıdan da avantajlıdır.

Cotto Monoblock Havuz Izgarası İşlevleri Nelerdir?

Havuzdan taşan suların tekrar denge deposuna aktarılmasına yardımcı olan Cotto monoblock havuz ızgarası, yüzeylerinde bulundurulan küçük dedikleri sayesinde havuz dışından gelmeye çalışan yabancı maddelerin filtrelendirilmesine olanak sağlar. Bu sayede yabancı maddeler havuz sistemine karışmaz. Çeşitli ölçülerde sahip olabileceğiniz bu ürünleri havuzların kullanım şekline göre rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden imal edilen Cotto monoblock havuz ızgarası, güneşin ultraviyole ışınlarına karşı yüksek derecede dayanım gösterir. Havuzu temizlemek için kullandığınız kimyasallar da bu ürünleri zaman içerisinde deforme etmez. Kullanıcı sağlığının ön planda tutularak üretildiği havuzu ızgaraları, havuzlardaki mikroorganizmaların aşınma girişimlerine karşı daha dayanıklı gösterir.

Cotto Monoblock Havuz Izgarası Özellikleri

Düşük su emme kapasitesine sahip olan Cotto monoblock havuz ızgarası, bu sayede havuzda bulunan bütün insanların sağlığını korur. Kullanışlı ve dayanıklı yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan bu ürünler, sektörde savak olarak da adlandırılır. Havuz suyunun azalmasının önüne geçmek için kullanılan basit ancak oldukça verimli olan havuzu ızgarası, devirdaim sistemine suların tekrardan kazandırılmasına olanak sağlar. Bu ürünler işlevselliklerinin ve görsel avantajlarının yanı sıra kaymaz özelliğe sahip olması sayesinde çok daha ergonomik bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüketici kaymaz için ayrı, havuzuz ızgarası için ayrı bir ödeme yapmak zorunda kalmaz. Kayma ve düşme gibi problemlerine karşı da mukavemetli olan Cotto monoblock havuz ızgarası, önemli derecede kişinin sağlığını koruyacaktır. Eğleneyim derken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız siz de kaliteli Cotto monoblock havuz ızgarası seçeneklerini tercih edebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta