Double Base Profilli Tutamak

Mutluluk dolu havuzlar inşa etmek için tercih edebileceğiniz Double Base profilli tutamak, sağladığı döşeme kolaylığı ile zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Porselenden imal edilen Double Base profilli tutamak, porselenin güçlendirici etkisi ile asit alkalilere karşı savaşır. Havuzun bitmiş görüntüsünü oluşturmak için tercih edebileceğiniz Double Base profilli tutamak, işlevsel açıdan da oldukça avantajlıdır. Son kat su yalıtımı sağlaması açısından da avantajlı olan ürünler, kaymaz yapısı sayesinde kullanıcısının rahatlıkla havuza giriş çıkış yapmasına olanak verir. Güneş ışınlarının zararlı etkisine, darbelere ve kimyasallara karşı üstün derecede dayanım gösteren Double Base profilli tutamak, sağlıklı bir seçimdir.

Double Base Profilli Tutamak İnsan Sağlığını Korur

Sakatlanma ve yaralanmaların önüne geçmek için kaymaz özelliği bulunan Double Base profilli tutamak, havuz keyfi yaşamak isteyen insan sağlığını korur. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan porselenden imal edilen tutamaklar küf, mantar ve bakteri oluşumuna izin vermez. Benzersiz kaymazlık özelliğinin yanı sıra dayanıklılığı ile de bilinen tutamaklar, havuz bitişlerinin olduğu alanlarda kullanılabilir. Kenar bandı olarak da işlev gören bu ürünler, tutunma ve dinlenme işlevlerini tek bir merkezden sağlar. Oluklu yapısı sayesinde havuzdan taşan suyun tekrar havuza dönmesine olanak sağlayan Double Base profilli tutamak, bu yönüyle de avantajlıdır.

Double Base Profilli Tutamak Montajı

Havuzlar için özel olarak üretilen porselen yapıştırıcı kimyasallar ile birlikte kolayca monte edilen Double Base profilli tutamaklara Çilek Havuz ayrıcalığı ile zahmetsizce sahip olabilirsiniz. 25x25 boyutlarında üretilen bu ürünler, kobalt rengi ile havuzlara mükemmel bir uyum sağlar. Havuz sağlığını korurken aynı zamanda estetik değerleri korumak isteyenlere özel olarak üretilen Double Base profilli tutamak, havuzların daha zengin bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. Kolay montajı sayesinde işçilikten ve zamandan da tasarruf edebileceğiniz bu ürünleri açık ve kapalı havuzlarda değerlendirebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini iyileştiren yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan Double Base profilli tutamak ile hemen tanışın. Kimyasallara karşı dayanımlı, kolay temizlenen, bakteri tutmayan, kaymayan, lekesiz havuz ekipmanlarına kolayca ulaşın.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta