Eve Havuz Yaptırmak

Eve Havuz Yaptırmak

Eski zamanlara göre artık müstakil evlere havuz yaptırmak lüks olmaktan çıktı. Farklı maliyetler üzerinden beklenti ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak tasarımlar ele alınmaktadır. Alanın boyutlarına, malzemeye ve tasarımına bağlı olarak değişkenlik gösteren pek çok havuz projesi gerçekleştirilmektedir. Üstelik havuzlar kullanım amacına ve alt yapısına göre değişik seçenekler üzerinden ele alınmaktadır.

 • Özel tasarım yüzme havuzları 
 • Prefabrik havuzlar 
 • Doğal havuzlar 
 • Süs havuzları 

İster yüzmek için harika tasarımlar ister güzel bir görüntü yakalamak adına doğal tasarım altında süs havuzları ele alınmaktadır. Eğereve havuz yaptırmakonusunda kararlıysanız, mutlaka bu konuda profesyonel destek sağlayan, uygun ayetler sunan bir firmadan destek almaya özen göstermelisiniz. 

Farklı Malzeme Çeşitleriyle Eve Yapılan Havuzlar 

Havuzlar türüne bağlı olarak farklı malzemeler üzerinden ele alınmak suretiyle proje haline getirilmektedir. 

 • Örneğin prefabrik havuz çeşitleri, iç kaplaması yüksek ultraviyole rezistanslı, kaliteli liner malzeme üzerinden hazırlanmaktadır. 
 • Aynı zamanda son dönemlerde fibercement levhalar üzerinden hazırlanmış sağlam ve sağlıklı panel havuzlar öne çıkmaktadır. 
 • Diğer taraftan beton ve çelik platformlara uyumlu havuz çeşitleri profesyonel bir anlayışla ele alınmalıdır. Daha ekonomik çözüm sağlayan bu havuz çeşitleri, PVC membran kaplama üzerinden hazırlanmaktadır. 

Farklı şekiller ve boyutlar ile derinlik açısından tasarımı gerçekleştirilen havuzlar, müstakil evlerin bütününe uyacak projelendirme ile gerçekleştirilmektedir. 

Profesyonel Düzeyde Eve Havuz Yapan Firmaların Sunduğu Olanaklar 

Tüm beklentileri karşılayacak ve müstakil eve uyum sağlayacak farklı havuz sistemlerinin tasarımı gerçekleştirilmektedir. Malzemesine ve pek çok etmene bağlı olarak fiyat konusunda değişkenlik gösteren havuzlar, mutlaka güvenilir hizmet ileeve havuz yapan firmalarüzerinden gerçeği dönüştürülmelidir. Güvenilir bir firma bünyesinde pek çok olanak üzerinden uygun maliyetli ve kaliteli, konforlu havuzlara sahip olmak mümkün. 

 • Özel tasarım ve kaliteli malzeme yapısı 
 • Yosun oluşumunu ve bakteri üremesini önleyen hijyenik ve sağlıklı projeler 
 • Ekonomik maliyetler ile en doğru havuz tasarımları 
 • Özel formu ve esnek yapısı sayesinde yer sarsıntısına karşı direnç gösteren havuzlar 

Her ihtiyaca uygun tasarımlar profesyonel bir anlayışla farklı malzemeler üzerinden ele alınarak hazırlanmaktadır. 

Müstakil Evler İçin Yüzme Havuz Yapımı 

Evler için gerçekleştirilecek yüzme havuzları açık ve kapalı mekanlara uygulanabilmektedir. Böylece mevsimsel özelliklerine ve iklim koşullarına bağlı olarak kullanım imkanı sağlar. Evler adına yapılacak yüzme havuzları iki farklı anlaş üzerinden ele alınır. Bunlardan biri üstten taşımalı havuz sistemleridir. Bu çalışma doğrultusunda havuz kenarı için boydan boya taşma kanalı hazırlanır. Aynı zamanda denge depo kanalı üzerinden İşlem tamamlanır. 

Daha küçük ve dar alanlar için ise skimmerli sistem olarak bilinen havuzların tasarımı gerçekleştirilmektedir. Bu sistemlerde taşma kanalı ve denge deposu bulunmuyor. Bu çalışma için öncelikle zemin kazılıp betonerme tamamlandıktan sonra, sıva ve şap uygulaması yapılır. Ardından eksiksiz ve hatasız şekilde seramik döşemesi dikkatle uygulanır. 

Sağlıklı ve Huzurlu Kullanım İçin Ev Adına Özel Havuz Sistemleri 

Günümüzde her isteğe ve ihtiyaca uygun, beklentiyi karşılayacak pek çok değişik havuz sistemleri bulunmaktadır. Farklı şekiller ve süslemeler ile ele alınan havuzlar, doğru projelendirme üzerinden alana uygun şekilde hazırlanmaktadır. Daha sağlıklı ve uzun ömürlü havuz çeşitleri için müstakil evleriniz adına, dilediğiniz tasarımı en uygun maliyet üzerinden gerçekleştiriyoruz. 

Profesyonel yalıtım sistemleri ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, özel seramik ve doğal taşlar kullanmaktayız. Her açıdan en doğru havuz sistemini evleriniz için planlamak adına bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bugüne dek elde ettiğimiz güçlü referanslar eşliğinde sizlere ayrı bir güven sunmaktan gurur duyarız.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta