Flat Tutamak Kobalt

Flat Tutamak Kobalt Kalitesiyle Yüzün

Havuzlara giriş çıkış yapılmasını kolaylaştıran flat tutamak kobalt, antibakteriyel özellikleriyle sizlerle buluşuyor. Düşük su emme kapasitesine sahip olan flat tutamak kobalt, her ölçekten havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Havuzlarında uzun ömürlü sonuçlar isteyenlerin tercihi olan bu tutamaklar aynı zamanda bej, açık mavi, gri gibi farklı renk alternatiflerine de sahiptir. Havuz içerisindeki spor aktivitelerinin daha rahat bir şekilde yapılması, havuza giriş çıkışların konforlu ve güvenli bir şekilde sağlanması gibi çeşitli amaçları bulunan bu ürünler kalitesiyle göz dolduruyor.

Flat Tutamak Kobalt Suyu Sevdirir

Kendiliğinden desenli bir yapıya sahip olan flat tutamak kobalt, kaymaz özellikleri sayesinde ıslak alanlarda ekstra güvenlik oluşturur. Havuz kaplama malzemeleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olan tutanaklar online havuz malzemeleri imkanı sayesinde kolaylıkla sizlerle buluşuyor. Havuz tutamak modellerinde aradıklarınızı bulabileceğiniz Çilek Havuz’da havuz tabakları, havuz ekipmanları ve havuz ürünlerine dair aradığınız ne varsa bir arada! Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ile sunmuş olduğumuz flat tutamak kobalt, porselenden imal edildiği için aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Havuzların daha doğal bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olan tutamaklar, kaliteli bir havuz keyfi yaşamınıza olanak sağlar. Havuz içerisinden tutamaklara tutunan insanlar rahatlıkla havuzdan çıkış yapabilir.

Flat Tutamak Kobalt Dekoratiftir

Özenle detaylara önem verenlerin tercihi olan flat tutamak kobalt, havuza sağlamış olduğu ergonominin yanı sıra dekoratif bir hava da katar. Suyun berraklığını destekleyen özel çözümleri ile hayatınızda yer edinen havuz tutamak modellerinin bakımı da basittir. Leke tutmaz özelliklere sahip olan bu ürünler alkalilere karşı dayanıklıdır. Sağlar ve uzun ömürlü sonuçlar elde etmek isteyenlerin tercihi olan havuz tutamak modelleri kolay bir şekilde düşünebildiği için işçilikten ve maliyetten de tasarruf ettirir. Sızdırmaz yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz havuz tutamak modellerine Çilek Havuz sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çok yüksek ısılardaki fırınlarda özenle pişen porselenin üstün avantajlarını flat tutamak kobalt üzerinde keşfedin. Havuzlarınızın hem estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayın hem de işlevselliğini arttırın!

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta