İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi

İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi, havuzlarda kullanılan yardımcı bir üründür. Havuz yapım maliyetlerini minimuma indirgeyen İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi, maliyetlerinizin azalmasına yardımcı olur. İnşa süreçlerini minimuma indirgeyen bu ürünler, porselenden imal edilir. Bu özelliği sayesinde bakteri tutmaz ve havuzların çok daha sağlıklı alanlara dönüşmesine yardımcı olur. Havuzlardan taşan suyun güvenli bir şekilde tahliye edilmesine olanak sağlayan İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi seçeneklerini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Açık ve kapalı havuzların tamamında kullanılabilen bu ürünler, suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesinde kullanılır.

İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi Dayanıklıdır

İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi, çevresel faktörlere karşı yüksek derecede dayanıklılık gösterir. Projelerinize gönül rahatlığı ile dahil edebileceğiniz bu ürünleri, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Su emme oranı düşük olan İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi, rengi itibarıyla da havuzunuza mükemmel bir uyum sağlar. Çarpmalara, darbelere, iklimsel şartlara, donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklı olan bu ürünlere zahmetsizce ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Genellikle havuz kenarlarında kullanılan İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi, içten taşmalı olarak kullanılır. Havuzların kenar bölgelerinde tercih edilen bu ürünler, tam sırlı şekilde imal edilir. Beklentilerinizi tam olarak karşılayan İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi seçenekleri, uzun yıllar boyunca ilk günkü performansını korur. Size de bu rahatlığı yaşamak kalır.

İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi ile Havuzlarda Rahatlık

İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi ile havuzlarda işlevsellik elde edeceksiniz. Son derece hafif olan İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi, uygulama rahatlığı sunar. Suyun debisinin dengelenmesine yardımcı olan İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi, suyun sorunsuz bir şekilde sirküle edilmesine yardımcı olur. Kullanıcı deneyimini iyileştiren İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi, ani ısı değişimlerine karşı da en doğru sonuçları almanıza yardımcı olur. Siz de İçten Taşma Kanalı-1 Açık Mavi ve diğer havuz ekipmanı ihtiyaçlarınız için Çilek Havuza güvenin, ihtiyacınız olan malzemelere tek tıkla ulaşın!


Kod Ürün Adı Boyut Renk
K101İçten Taşma Kanalı-115x25Açık Mavi
K121İçten Taşma Kanalı Delikli-115x25Açık Mavi
K131İçten Taşma Kanalı-1 İç Köşe15x15Açık Mavi
K141İçten Taşma Kanalı-1 Dış Köşe15,5x15,5Açık Mavi
K151İçten Taşma Kanalı-1 Yarım Parça15x12,5Açık Mavi
K161İçten Taşma Kanalı-1 Yarım Parça Delikli15x12,5Açık Mavi
Porselen Havuz Taşma Kanalları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta