Kaymaz Karo Uzun

25X25 boyutlarında satışa sunduğumuz porselen tutamak kaymazları beyaz ve antrasit gri renkleri ile sizlerle! Kalitesini ilk bakışta fark ettiren porselen tutamak kaymazları, adından da anlaşılacağı gibi kaymaz özelliğe sahiptir. Kayarak düşme riskinin yüksek olduğu ıslak alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz porselen tutamak kaymazları, çıplak ayakla güven içerisinde yürümenize olanak tanır. Sert bir yüzey olan porselenin üzerine düşerek yaralanmanızı engelleyen porselen tutamak kaymazları, havuz keyfinizin kesintisiz olarak devam etmesine olanak tanır. Kullanıcıların rahatlığını düşünen bu ürünler, aynı zamanda uygulayıcıları için de avantajlıdır. Geniş ebatları sayesinde az zamanda montaj işlemini tamamlamanıza olanak sağlayan porselen tutamak kaymazları oldukça avantajlıdır.

Porselen Tutamak Kaymazları ile Estetik Havuzlar

Havuzların bütüncül ve estetik durmasına olanak sağlayan porselen tutamak kaymazları her açıdan avantajlıdır. Uygulaması oldukça kolay olan bu ürünler, doğal bir görünüm sergiler. Kendinizi bir havuzun içinde değil de tıpkı doğal oluşumlu bir göletin içindeymiş gibi hissedersiniz. Havuz keyfinin katbekat artmasına olanak sağlayan bu ürünler, yüzeyinde bakteri oluşturmaz. Antibakteriyel yapısı sayesinde güvenle hem yetişkin hem de çocuk havuzlarında kullanılabilir. Kir tutmaz özelliği sayesinde bakım maliyetlerini de minimuma indirgeyen porselen tutamak kaymazları, düşük su emme kapasitesi sayesinde alanda zararlı mikroorganizma oluşumunu engeller. Sudan kaynaklı meydana gelen mikroorganizmaların da yüzeyine tutunmasını engeller.

Porselen Tutamak Kaymazlarının Avantajı Çok

Porselen tutamak kaymazları birçok avantajı da beraberinde getirir. Kullanıcı deneyimini iyileştiren avantajları ile ön plana çıkan bu ürünler, avantajlı fiyatlarıyla da bütçe dostudur. Türkiye’nin her yerinden porselen tutamak kaymazları siparişi verebilirsiniz. Havuz kimyasallarına karşı da dayanıklı olan bu ürünler, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Darbelere ve aşınmaya karşı yüksek derecede mukavemetli olan porselen tutamak kaymazları için siz de Çilek Havuzu tercih edebilirsiniz. Zengin ürün gamı ile havuz ekipmanları konusunda en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan Çilek Havuz, kalitesi ve zengin içerikleri sayesinde havuzlarınıza değer katar. Güneş ışınlarının zararlı etkenlerine karşı korunaklı olan havuzlar için tercih edebileceğiniz porselen tutamak kaymazları, ısı değişimlerinden etkilenmez.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta