Koyu Renkte Uzun Porselen Karolar

Havuzuna benzersiz bir stil katmak isteyenlerin tercihi olan koyu renkte uzun porselen karolar birbirinden farklı boyutları ile herhalde ölçekten havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. 12,5 × 25 boyutlarında olan koyu renkte uzun porselen karolar kobalt ve koyu mavi gibi farklı renk alternatiflerine sahiptir. Koyu yeşil formuna da sahip olabileceğiniz koyu renkte uzun porselen karolar havuzlarda en güzel sonuçları elde etmenize olanak sağlar. Yüksek derecede ısı direncine sahip olan koyu renkte uzun porselen karolar jakuzilerden hamamlara kadar çok farklı ıslak alanlarda da kullanılabilir.

Koyu Renkte Uzun Porselen Karolar Suya Dayanıklıdır

Farklı formlarda, ebatlarda ve renklerde sahip olabileceğiniz koyu renkte uzun porselen de karolar suya dayanıklı materyallerden üretilir. Çok dirençli bir malzeme olan porselenden imal edilen de bu karolar aynı zamanda estetiği ile de ön plana çıkar. Birçok avantajı ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan koyu renkte uzun porselen karoların temizliği ve bakımı da oldukça basittir. Dış mekanlarda tasarlanan havuzlar için de rahatlıkla tercih edebileceğiniz koyu renkte uzun porselen karolar alternatif havuz kaplama malzemesi arayışında olanların öncelikli tercihleri arasındadır. Kendine özgü avantajları bulunan koyu renkte uzun porselen karolar havuzlarınızda karakteristik bir atmosfer oluşturur. Göze hitap eden bir görünüm oluşturmak isteyenlerin de öncelikli tercihi olan koyu renkte uzun porselen karolar ekstra bir bakım gerektirmezler.

Koyu Renkte Uzun Porselen Karolar Dirençlidir

Dirençli olması sayesinde ön plana çıkan havuz karoları güvenle tercih edilebilir. Her iklime uygun olarak üretmiş olduğumuz koyu renkte uzun porselen karolar sayesinde siz de havuz keyfinin kesintisiz olarak sürdürülmesini sağlayabilirsiniz. Çizilmeye karşı dayanıklı olan koyu renkte uzun porselen karolar, bu sayede çizim kaynaklı aralarda oluşan boşluklarda bakteri barındırmaz. Antibakteriyel yapısı sayesinde bakteri oluşumunun müsait olduğu ıslak alanlarda hijyenik sonuçlar doğuran koyu renkte uzun porselen karolar, dekorasyon unsuru olarak da oldukça başarılıdır. Çilek Havuz sayesinde ihtiyacınız olan tüm koyu renkte uzun porselen karolara kolay bir şekilde ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta