Miele Mozaik Bej

Havuzların doğal bir görünüme sahip olmasını isteyenler Miele mozaik bej seçeneğini tercih ediyor. Kalitesi ile havuzların çok daha elegan bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan Miele mozaik bej, aynı zamanda yosun tutmuyor. Kolay bir şekilde temizlenebilen Miele mozaik bej, kaymaz özelliğe sahip olduğu için de havuzların çok daha güvenli alanlara dönüşmesine olanak sağlıyor. Isınmaya, dona, rüzgara, yağmura, darbelere, kısacası insani ve çevresel faktörlerin tamamına karşı yüksek derecede dayanım gösteren bu mozaikler, uzun yıllar boyunca sizinle birlikte olacaktır. Su emme kapasitesi düşük olan porselenden imal edilen Miele mozaik bej, havuzlarını hem çekici kılmak hem de sadelikten ödün vermek istemeyenler tarafından tercih ediliyor.

Miele Mozaik Bejin Kolay Uygulaması

Uygulaması son derece basit olan Miele mozaik beji kullanmaya başlamadan önce havuzlarda yüzey hazırlığı yapmanız gereklidir. Eğer havuzun içi doluysa su hacminin tamamının boşaltılması gereklidir. Kurutulan havuzun içinde kir veya kalıntı varsa bunlar da temizlenmelidir. Havuzun içinde yüksek noktaların bulunması durumundaysa bu noktaların kırılarak pürüzsüz bir yüzey elde edilmesi gereklidir. Aynı şekilde havuz içerisinde çökmüş olan bölgeler varsa bu bölgelerin de doldurularak düzeltilmesi önemlidir. Miele mozaik bej ürününün işlevsel olabilmesi için işçilik çok önemlidir. Doğru işçilik ile Miele mozaik bej buluştuğunda ortaya mükemmel sonuçlar çıkacaktır. Özellikle eski havuzlarda bulunan çatlaklar, Miele mozaik bej uygulaması öncesi doldurulmalıdır. Kimyasallara ve gres gibi etkenlere karşı dayanıklı olan maddeler ile doldurulan havuzlar, Miele mozaik bej ürününü mükemmel bir şekilde karşılayacaktır.

Miele Mozaik Bej Avantajları

Miele mozaik beji uygulamaya başlamadan önce havuz içinin kuru olduğundan emin olmalısınız. Harç tabakasını uygulama yapacağınız alana yaydıktan sonra Miele mozaik bej ürününü yüzeye serebilirsiniz. Derzlerin dökümü ise 24 saat sonra olmalıdır. Bu şekilde sızdırmazlık elde edebilirsiniz. Havuzların betonarme yüzeylerine mükemmel bir kaplama yapan Miele mozaik bej, bu nedenle de önemlidir. Düzenli bakım uygulamaları sayesinde uzun yıllar boyunca sizinle birlikte olacak Miele mozaik beji kullanmaya başlayabilirsiniz. Olimpik havuzlardan termal havuzlara kadar tüm ıslak alanlarda değerlendirebileceğiniz bu ürünler, avantajları ile beklentilerinizi tam olarak karşılar.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta