Novita Profilli Tutamak İç Köşe

Sağlıklı havuzlar inşa etmek veya mevcuttaki havuzunu kalite ile yenilemek isteyenler Novita profilli tutamak modelini tercih ediyor. Pütürlü yapısı sayesinde havuzda kaymayı engelleyen bu ürünler, aynı zamanda hijyeniktir. Antibakteriyel ve antistatik bir yapıya sahip olan Novita profilli tutamak, insanların havuza giriş çıkışını kolaylaştırır. Havuza merdiven vasıtasıyla giriş çıkış yapmak istemeyenler, tutmaklar vasıtasıyla işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Sadece havuz giriş-çıkışı için değil, aynı zamanda havuz içerisinde yapılan sporlarda da oldukça önemli bir yere sahip olan Novita profilli tutamak sayesinde havuz faaliyetlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sporcular ve yüzmeyi yeni öğrenenler için oldukça avantajlı olan Novita profilli tutamak, tasarımsal yapısı sayesinde de sağlığınızı korur.

Novita Profilli Tutamağın Üstün Özellikleri

Yumuşak hatlı bir yapıya sahip olan Novita profilli tutamak, bu sayede kesici ve delici zararlardan korunmanıza yardımcı olur. Kırılmaya karşı dayanıklı olan bu ürünler çok yüksek ısıda pişirilerek piyasaya sunulur. Bu sayede aşınma, renginde solma, kırılma gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Kendiliğinden kaymazlık özelliğine sahip olan Novita profilli tutamak sayesinde kaymaz ürünler için ekstra bir bütçe ayırmak zorunda da kalmazsınız. Uygulaması da son derece basit olan Novita profilli tutamak, işçilikten ve zamandan tasarruf ettirir.

Novita Profilli Tutamağın Oluklu Yapısı

Oluklu bir yapıya sahip olan Novita profilli tutamak, bu sayede havuzdan taşan suyun tekrar havuza dönmesine yardımcı olur. Bu da havuzun etrafının ıslak olmasını engeller. Eş zamanlı olarak su tasarrufu da yapmanıza olanak sağlayan Novita profilli tutamak sayesinde siz de kullanıcı deneyimini iyileştirebilirsiniz. Her ölçekten havuza kolay bir şekilde entegre edilebilen bu ürünler, soft tonları sayesinde havuzun bütünlüğünü korumanıza yardımcı olur. Üzerinde bulunan lacivert çizgi sayesinde de havuz bitiminde keskin bir hat oluşturmanıza olanak sağlayan Novita profilli tutamak, her açıdan avantajlıdır. Kaymaz yüzey ve tutamak fonksiyonunun tek bir üründe birleştiği Novita profilli tutamak, çocuk havuzları, teras havuzları, villa havuzları, olimpik havuzlar gibi geniş bir çerçevede değerlendirilebiliyor. Siz de ihtiyacınız olan Novita profilli tutamak ve diğer havuz ekipmanları için gönül rahatlığı ile Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta