Novita Tutamak Kobalt

İnsanlar havuza giriş çıkış yaparken her zaman merdivenleri kullanmazlar. Genellikle havuz kenarlarında bulunan tutamakları tercih ederler. Bu nedenle Iğdır havuz yapımından Ardahan havuz yapımına kadar Türkiye’nin her yerinde novita tutamak kobalt kullanılır. Novita tutamak kobalt, aynı zamanda Bartın havuz yapımı ve Şırnak havuz yapımı gibi çeşitli ilerimizde farklılık göstermez. İnsanlar, tutamaklara belirli bir baskı uygularlar. Kendi vücut ağırlıklarının yanı sıra ıslak oldukları için ekstra bir ağırlığa sahip olan insanlar tüm güçleri ile kendilerini tutamaklardan tutunarak yukarı doğru çekerler. Bu nedenle tutamakların sağlam, dayanıklı ve kaliteli olması oldukça önemlidir.

Novita Tutamak Kobalt Darbelere Karşı Dayanıklı

Çilek Havuz güvencesi ile sahip olabileceğiniz tutamaklar, beklentilerinizi tam olarak karşılayan kaliteye sahiptir. Özel fırınlarda yüksek derecede pişen ve %100 porselenden imal edilen novita tutamak kobalt, soğuklara, donmaya, kısacası farklı iklimsel koşullara karşı yüksek derecede mukavemet gösterir. İnsan gücünün etkisine karşı onlarca testten geçen bu tutamaklar, uzun yıllar boyunca sizinle birlikte kalacaktır. Açık ve kapalı havuz yapımı gibi aklınıza gelebilecek tüm havuz yapımlarında kullanabileceğiniz novita tutamak kobalt, oldukça avantajlıdır. Düşük su emme kapasitesi sayesinde suyu iten yapısı, ürünün antibakteriyelliğine katkıda bulunur. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde üstünde herhangi bir zararlı mikroorganizma barındırmayan novita tutamak kobalt, insanların aynı zamanda havuz içerisindeki spor aktivitelerini yapmasına da olanak sağlar.

Novita Tutamak Kobalt için Kolay Sipariş

Bartın havuz yapımı gibi aklınıza gelebilecek tüm iller için geçerli olan novita tutamak kobalt modelini kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Hangi tutamağın sizin havuzunuz için iyi olduğuna karar veremiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, bulunduğunuz konumun iklimsel koşulları, bütçeniz, beklentileriniz gibi kriterleri göz önünde bulundurarak sizin için en uygun olan havuz tutamağının hangisi olduğunu belirtir. Siz de Türkiye’nin neresinde olursanız olun siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Novita tutamak kobalt ve diğer tutamak modellerimiz için web sitemizin diğer ürünlerini ziyaret etmeyi unutmayın. Sağlıklı, dayanıklı ve uzun ömürlü porselen tutamakları kaliteli işçilik ile birleştirerek ömürlük havuzlar yaptırın.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta