Novita Tutamak

Havuzlarınızın çok daha sağlam ve estetik olmasını istiyorsanız Novita tutamakları tercih edin. Anti bakteriyel yapısı sayesinde ıslak alanlarda bakteri oluşumunu engelleyen Novita tutamak, ani sıcaklık değişimlerine karşı da dayanıklıdır. Bu sayede tutamaklarınızı sıcak su havuzlarında ve jakuzilerde kullanabilirsiniz. Açık ve kapalı havuzların tamamında değerlendirebileceğiniz Novita tutamak, her ölçekte ve her yapıya sahip olan havuzlarda rahatlıkla kullanılabilir. Eski ve yeni inşa edilen tüm havuz tiplerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz Novita tutamak sırsız yapıya sahiptir. 25 × 25 boyutlarına sahip olan bu ürünler kobalt rengi ile alana mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Novita Tutamak ile İşlevsel Havuzlar

Yüzme havuzlarının çok daha işlevsel bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyan Novita tutamak, havuz kullanıcılarının istedikleri gibi tutunarak havuz etrafında dolaşmalarına ve havuz içerisinde aktivite yapmalarına olanak sağlar. Tek bir hamle ile havuzun içerisinden çıkmanıza da olanak sağlayan bu ürünlerin tuttuğunuz bölümleri yuvarlak formda olduğu için herhangi bir şekilde sizi kesmez ve vücudunuza batmaz. Havuzlarda güvenliği ön plana çıkaran tutamaklar, yumuşatılmış hatları sayesinde güvenliğin en üst seviyede tutulmasına olanak sağlar. Uç bölümü mavi olan bu ürünlerin iç bölümünde bir oluk bulunur. Bu oluk sayesinde havuz dışarısından taşan su tekrar havuz içerisine nakledilir.

Novita Tutamak ile Havuz Sağlığı Korunuyor

Havuz sağlığı ve kullanıcı rahatlığı bakımından beklentilerinizi tam olarak karşılayan Novita tutamak, avantajlı fiyatlarıyla bütçenize yormadan havuzunuzu yenilemenize olanak sağlar. Yetişkin havuzlarından çocuk havuzlarına kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz türlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, ortamın doğal dengesi ile uyumlu natürel tonlara sahiptir. Havuz keyfinin katbekat artması için tercih edebileceğiniz tutamaklar leke tutmaz özelliğe sahiptir. Su emme kapasitesi düşük olanı bu ürünler, bu sayede alanda bakteri oluşumunu rahatlıkla engeller. Kimyasal maliyeti de azaltan Novita tutamak, üzerlerinde kir tutmadıkları için oldukça avantajlıdır. Bakım onarım maliyetlerini minimum seviyeye çekebileceğiniz Novita tutamak sayesinde siz de havuzlarda hem güvenlik sağlar hem de estetik bir oluşumun içerisinde girersiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta