Olimpik Seri Pötikare Tutamak

Beyaz renkte imal edilen olimpik seri pötikare tutamak, 12,5x25 ölçüleri ile her ölçekten havuz ile uyumludur. Daha çok profesyonel havuzlarda tercih edilen olimpik seri pötikare tutamak, havuzların daha işlevsel bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Sakatlıklara sebebiyet vermeyen bu ürünler, profesyonel yüzücüler için oldukça avantajlıdır. Kolay kırılmayan yapısı sayesinde en sert darbelere bile dayanım sağlayan olimpik seri pötikare tutamak bu yönüyle de ön plana çıkar. Sürekli olarak su ile temas ettiği için suya karşı da dayanıklı olan olimpik seri pötikare tutamak sayesinde siz de havuzların kalite ile buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Olimpik Seri Pötikare Tutamak İklim Şartlarına Dayanıklı

Olimpik seri pötikare tutamak, farklı iklim şartlarına karşı dayanıklıdır. Özel olarak tasarlanan havuzlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, hem açık hem de kapalı havuzlarda rahatlıkla kullanılabilir. Lekelere karşı dayanıklı olması sayesinde kullanıcısını yormayan olimpik seri pötikare tutamak, porselenden imal edildiği için leke tutmaz. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde en doğru sonuçlara ulaşabileceğiniz bu ürünler, kendiliğinden desenlidir. Havuzların estetik algısını en üst düzeye çıkaran olimpik seri pötikare tutamak, farklı havuz tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir. Farklı havuz formlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bu ürünlerin uygulaması da oldukça basittir.

Olimpik Seri Pötikare Tutamak Havuzu Hijyenik Tutar

İşletmeler için toplu kullanım imkanına sahip olan havuzların hijyenik olması çok önemlidir. Bu nedenle özellikle toplu kullanımlı olan havuzlarda olimpik seri pötikare tutamak ürünlerini tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve ebat seçeneklerine sahip olan bu ürünler, özel ölçülerde de üretilebilir. İstediğiniz tüm olimpik seri pötikare tutamak seçenekleri için tercih edebileceğiniz Çilek Havuz, daima en iyisine sahip olmanıza yardımcı olur. Havuz kenarları için en iyi malzeme olan porselenden imal edilen bu ürünler, uygun maliyeti ile de cebinize dosttur. Siz de ihtiyacınız olan olimpik seri pötikare tutamak ve diğer havuz ekipmanlarına Çilek Havuz sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Aradığınız ürünlere tek tıkla sahip olmanızı sağlayan Çilek Havuzun avantajlarla dolu havuz ekipmanları dünyasına balıklama atlayın!

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta