Porselen Mozaik Kare Gri

Seramikler arasında görünüm ve dayanım açısından en üstün özelliklere sahip olan porselenler, havuzların güzelliğine güzellik katıyor. Yüksek ısılarda fırınlanarak bileşenlerinin niteliklerini yükselten porselen mozaik kare gri, üstün özellikleri sayesinde ön plana çıkıyor. Fiziksel dayanıma estetik değeri katan porselen mozaik kare gri, çok uzun ömürlü olarak da beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Düşük su emme kapasitesine sahip olanı porselen mozaik kare gri don karşısında etkilenmiyor. Soğuk havalara karşı herhangi bir zayıflık belirtisi olmayan malzemeler aynı zamanda yüksek sıcaklıklara karşı da dayanım gösteriyor.

Porselen Mozaik Kare Gri Düşük Genleşme Kapasiteli

Genleşerek patlama riskinin minimize edildiği porselen mozaik kare gri, yüksek sıcaklıklar içerisinde piştiği için sır yüzeyi parlak olarak imal ediliyor. Su emmesi düşük olan bu ürünlerin temizliği de oldukça basit bir şekilde tamamlanabiliyor. Yüksek dayanımda ve kaliteli olan mozaikler, aynı zamanda dekoratif açıdan da oldukça avantajlıdır. Yüzeyi kusursuzluğuna sahip olan porselen mozaik kare gride gözenek yoktur. Darbelere karşı dayanıklı ve sert bir malzemeden imal edilen mozaikler alkaliler ve asitlere karşı daha dirençli oldukları için tercih edilir. Leke tutmayan yapısı sayesinde kolay bir şekilde temizlenebilen porselen mozaik kare gri üzerinde kir ve mikrop barındırmaz.

Porselen Mozaik Kare Gri Birkaç Adım Önde

Hijyenik olduğu için benzer kaplama malzemelerinden birkaç adım önde olan porselen mozaik kare gri, ısı değişikliklerinden etkilenmediği için de tercih edilir. Genleşme katsayısı düşük olan mozaikler dekoratif ve dayanıklı oldukları için her türlü havuz ile mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Kaymaz yapısı sayesinde havuz kaymazları için ekstra bir malzeme ihtiyacı da bulunmaz. Bu havuzların sanatsal dönüşümünü tamamlayan en önemli yapı malzemeleri arasında bulunan porselen mozaik kare gri hava kirliliği ve UV ışınlarından da etkilenmez. Süs havuzları, yüzme havuzları, SPA merkezleri ve hamam gibi alanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz porselen mozaik kare gri, yüzme havuzlarının tasarım için ihtiyacı olan en önemli malzemeler arasındadır. Havuzlar için gerekli olan tüm ekipmanlara ve kaplama malzemelerine Çilek Havuz sayesinde ulaşabilirsiniz.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta