Teak Brown Hidden Havuz Izgarası

Spor veya eğlence amaçlı olarak kullanılan havuzlar, özellikle yaz aylarında çok daha fazla rağbet görür. Havuzlarda meydana gelen hareketler havuz içerisindeki suyun dışarıya taşmasına sebep olur. Teak brown hidden havuz ızgarası, havuzların kenarlarından taşan suyun toplanmasını sağlar. Teak brown hidden havuz ızgarası, su israfının da önüne geçmemize olanak sağlar. Toplanan sular tekrar makine dairesine gönderilerek filtreden geçer ve tekrar havuza aktarılır. Sirkülasyon aşamasının en önemli ayağı olan teak brown hidden havuz ızgarası, 25 x 50 boyutlarında kullanıcılara sunulur. Izgara

Teak Brown Hidden Havuz Izgarası Adeta Bir Dekor Unsuru

Teak brown hidden havuz ızgarası, estetik açıdan da oldukça avantajlıdır. Teak ağacından imal edilen havuz ızgarası, görsel açıdan bir aksesuar görevi de görür. Sağlamlığı ve esnekliği ile ön plana çıkan bu ürünler uzun yıllar boyunca dayanıklı olarak sizlere sunuluyor. Havuzların çok daha temiz kalmasına yardımcı olan havuz ızgaralarında meydana gelen deformeler, ortamda bulunan tüm canlıların sağlığını tehdit eder. Bu nedenle eski ızgaralarınızın zamanı geldiğinde değiştirilmesi gereklidir. Sıfırdan inşa edilen havuzlardan tercih edeceğiniz teak brown hidden havuz ızgarası, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ayrıcalıklı bir seçenektir. Birinci sınıf malzemeden imal edilen havuz ızgaraları amaca yönelik olarak yüksek performans gösterir.

Teak Brown Hidden Havuz Izgarası Yüksek Performanslı

Yüksek performanslı teak brown hidden havuz ızgarası için tercih edebileceğiniz Çilek Havuz, olası havuz kazalarının yaşamasını engelleyerek beklentilerinizi tam olarak karşılar. Zengin ürün gamımız arasından tek geçmedi ve çift geçmeli havuz kenarlıklarına da sahip olabileceğiniz havuz ekipmanları merkezimizde uzun ömürlü ve çok daha dayanıklı olan alternatif seçeneklere sahip olacaksınız. UV ışınlarına karşı dayanıklı olan teak brown hidden havuz ızgarası, çevresel faktörlere karşı mukavemet gösterir. Siz de Çilek Havuzun kaliteli teak brown hidden havuz ızgarası modelini tercih ederek dayanıklılığı ve estetiği bir arada bulabilirsiniz. Bu sayede havuzların olmazsa olmazları arasında bulunan ızgaralardan alınabilecek en yüksek performansı edinmiş olursunuz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta