Teak Brown Monoblock Havuz Izgarası

Kahverenginin en güzel tonunu havuzlarınız ile bütünleştirmek ister misiniz? Tıpkı yeryüzü ve gökyüzünün renklerinde olduğu gibi kahverengi ve maviyi bütünleştirebileceğiniz Teak brown monoblock havuz ızgarası sayesinde hem havuzlarınızın daha hijyenik ve güvenli olmasını sağlayacak hem de havuzlarınızın estetiğini koruyacaksınız. İnsan kullanımı ve çevresel faktörlerin olumsuz etkisine karşı oldukça avantajlı olan Teak brown monoblock havuz ızgarası, havuzlarınızın kaliteli görünümünü güçlendirecektir. Havuz kimyasallarına karşı yüksek derecede mukavemet gösteren Teak brown monoblock havuz ızgarası, aşınmaya karşı dayanıklıdır. Havuzdan taşan suyun tekrar havuza aktarılmasına olanak sağlayan Teak brown monoblock havuz ızgarası, oldukça kullanışlıdır.

Teak Brown Monoblock Havuz Izgarası Sayesinde Güvenli Havuzlar

Teak brown monoblock havuz ızgarası, havuzların çok daha güvenli olmasına olanak sağlar. 25x65 ve 30x65 gibi farklı ölçülerde sahip olabileceğiniz havuz yapımında  ızgaralarını diğer ıslak alanlarda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kurt barındırmayan, böceklenme yapmayan ve kalitesi ile zaman içerisinde rengi solmayan Teak brown monoblock havuz ızgarası, su tasarrufunun optimize edilmesine destek olur. Siz de açık ve kapalı havuzların tamamında Teak brown monoblock havuz ızgarasını tercih edebilirsiniz. Kaymaz tabanı sayesinde kaydırmazlık için ekstra bir ürün satın alma ihtiyacını ortadan kaldıran Teak brown monoblock havuz ızgarası, havuzda geçirdiğiniz zamanın kalitesini arttırır.

Teak Brown Monoblock Havuz Izgarası ile Hemen Tanışın

Teak brown monoblock havuz ızgarası ile hemen tanışarak havuzlarınıza bir güzellik yapabilirsiniz. Bireysel havuzlardan ticari amaç için kullanılan havuzlara kadar çok geniş alanlarda kendisine yer bulan bu ürünler ile havuzlarınızın ömrünü de uzatırsınız. Fırçalar yardımıyla temizliğini de kolay bir şekilde sağlayabileceğiniz havuz ızgaraları ile içiniz rahat edecek. Zamanı kaliteli bir şekilde değerlendirmek, havuzun ferahlatıcı etkisine kendinizi kaptırmak ve spor gibi farklı amaçlar için değerlendirmek için havuzunuzun sağlıklı olması gereklidir. Kırılmaz yapısı sayesinde kırık kaynaklı keskin köşelerin oluşumunu engelleyen Teak brown monoblock havuz ızgarası, yaşamınıza artı değer sağlar. Çilek Havuz sayesinde piyasadaki en kaliteli havuz ızgaralarına ulaşmak mümkün! Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta