Teak Smoke Monoblock Havuz Izgarası

Porselenin kalitesini havuzlarınıza yansıtmak için tercih edebileceğiniz teak smoke monoblock havuz ızgarası, 25 × 65 ve 30 × 65 olmak üzere iki farklı boyutta üretilir. Talebinize bağlı olarak farklı boyutlarda da sahip olabileceğiniz teak smoke monoblock havuz ızgarası, duman rengindedir. Modern görünümü sayesinde havuzların çok daha elegan ve karakteristik bir yapıya kavuşmasına olanak sağlayan ürünler, uzun ince çizgilerden oluşan delikleri sayesinde havuz suyunun havuz ızgarası vasıtasıyla tekrardan içeri girerek kullanıma sunulmasına yardımcı olur.

Teak Smoke Monoblock Havuz Izgarası ile Su İsraf Olmaz

Havuzun suyunun boşa gitmesini engelleyen teak smoke monoblock havuz ızgarası, aynı zamanda dışarıdan gelebilecek böcek ve yaprak gibi istenmeyen yabancı maddelerin filtrelendirilmesini sağlar. Görünümü sayesinde havuzların çok daha şık bir forma kavuşmasına yardımcı olan teak smoke monoblock havuz ızgarası, porselenden imal edildikleri için gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Gözeneksiz olması, ürünün kir tutmamasına yardımcı olur. Teak smoke monoblock havuz ızgarası, aynı şekilde kolayca temizlenebilir. Çatlamaz yapısı sayesinde yüksek sıcaklıklara ve donmaya karşı dayanıklı olan teak smoke monoblock havuz ızgarası neme de yüksek derecede mukavemet gösterir.

Teak Smoke Monoblock Havuz Izgarası Islak Alanların Baş Tacı

Islak alanlardan etkilenmeyen teak smoke monoblock havuz ızgarası, uzun yıllar boyunca havuzların etrafını çepeçevre sarar. Sadece işlevselliği ile değil, görselliği ile de ön plana çıkan teak smoke monoblock havuz ızgarası, kaliteli bir havuz inşa etmek isteyenlerin tercihidir. Havuz çevresinin peyzajını önemli bir katkı sağlayan teak smoke monoblock havuz ızgarası, yüksek ısılarda ve özel tekniklerle pişirilerek oluşturulur. Sadece havuzlarda değil, hamam, SPA merkezleri ve saunalarda da kullanılan bu ürün, milattan önce 1600’lü yıllardan bu yana kullanılan porselenin kalitesini gözler önüne seriyor. Pürüzsüz yapısı sayesinde yüzeyinde bakteri oluşumunu da engelleyen teak smoke monoblock havuz ızgarası, kalite, hijyen ve estetiği bir arada buluşturuyor. Siz de teak smoke monoblock havuz ızgarası ve diğer havuz ekipmanlarını incelemek ve ürünler arasında karşılaştırma yapmak için Çilek Havuz’u tercih edin!

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta