Teak Taupe Monoblock Havuz Izgarası

Tercihi doğallıktan yana olanların seçimi olan teak taupe flex havuz ızgarası özel rengi sayesinde kendinizi doğanın kucağında hissetmenize olanak sağlayacak. 25 × 50, 20 × 50 ve 30 × 50 gibi farklı boyutlara sahip olan teak taupe flex havuz ızgarası, koyu kahverengi rengi ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Standart havuz ızgaralarından çok daha uzak bir görünüme sahip olan teak taupe flex havuz ızgarası, Uşak havuz yapımı başta olmak üzere Türkiye’nin her yerindeki havuzlarla mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Van havuz yapımından Yozgat havuz yapımına kadar aklınıza gelebilecek her alanda kullanabileceğiniz teak taupe flex havuz ızgarası, dışarıdan havuza gelebilecek yaprak, böcek gibi zararlı ve istenmeyen organizmaların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda havuzdan taşan suyun tekrar havuza kazandırılmasına olanak sağlayan teak taupe flex havuz ızgarası, Zonguldak havuz yapımı için de oldukça önemlidir.

Teak Taupe Flex Havuz Izgarası ile Havuz Suyunu Verimli Kullanın

Havuz suyunun verimli bir şekilde kullanılabilmesine ve havuzlarda devirdaim yapılmasına katkıda bulunan teak taupe flex havuz ızgarası, Aksaray havuz yapımı için de tercih edilebilen zengin seçenekler arasındadır. %100 porselenden imal edilen bu ürünler Bayburt havuz yapımı için de tercih edilirler. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan teak taupe flex havuz ızgarası, aynı zamanda villa havuzlarında ve termal havuzlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Geniş renk seçeneği ve doğal görünümü sayesinde bir havuz ızgarasından çok daha fazlasını sunan bu ürünler her havuza uygun bir şekilde entegre edilebilir. Maliyet açısından da oldukça tasarruf sağlamanıza yardımcı olan teak taupe flex havuz ızgarası, mat bir yapıya sahiptir. Havuz kenarlarının çok daha şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan teak taupe flex havuz ızgarası, havuz dekorasyonun da tamamlanmasına yardımcı olur. Otel havuz yapımından villa havuz yapımına kadar her amaca uygun olarak şekillendirilen teak taupe flex havuz ızgarası, yüzme keyfinin kat ve kat artmasını sağlıyor. Ürün hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta