Tutamak & Merdiven Kaymazı Geniş

Tutamak ve merdiven kaymazı geniş, genellikle büyük ölçekli havuzlarda tercih edilir. Kenar tutamağı ve merdiven kaymazının bir arada kullanıldığı bu ürünler, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Kaliteli malzemesi ve son teknolojik ekipmanların kullanıldığı tutamak ve merdiven kaymazı geniş seçenekleri, havuz girişlerinin çok daha güvenli olmasını sağlar. %100 porselenden üretilen bu ürünler, kullanıcıların havuzlara güvenle girmesine ve çıkmasına destek olur. Turkuaz renginde üretilen tutamak ve merdiven kaymazı geniş seçeneğinin farklı renk alternatifleri de bulunur. Farklı ebat seçeneklerinde de tercih edebileceğiniz tutamak ve merdiven kaymazı genişin alternatifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tutamak Ve Merdiven Kaymazı Geniş ile Hijyenik Havuzlar

Tutamak ve merdiven kaymazı geniş, havuzların çok daha hijyenik olmasını sağlar. Bakteri oluşumunu engelleyen bu ürünler, ortamda istenmeyen mikroorganizmaların oluşumunu engeller. Düşük su emilimine sahip olan porselen tutamak ve merdiven kaymazı genişin su emilim oranı %0,5’ten daha azdır. Havuz inşaatına tercih edilebilen bu ürünler eski ve yeni tüm havuzlarda kullanılabilir. İklimsel koşullara karşı oldukça dayanıklı olan tutamak ve merdiven kaymazı geniş, tarafınıza ulaşmadan önce bir dizi testten geçilir. Kalite kontrolleri tamamlandıktan sonra tarafınıza ulaşan tutamak ve merdiven kaymazı genişi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklı olan tutamak ve merdiven kaymazı geniş, dünya standartlarında üretilmiştir.

Tutamak Ve Merdiven Kaymazı Geniş ile Havuz Keyfi

Tutamak ve merdiven kaymazı geniş ile havuz keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Kaliteli ham maddelerden üretilen tutamak ve merdiven kaymazı geniş, kırılmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre boyunca kullanılabilir. Kaydırmaz fayans formatında üretilen bu ürünler, havuz giriş çıkışlarında oluşabilecek düşme ve kayma riskini minimize eder. Bu sayede kullanıcıların havuz keyfi kesintisiz bir şekilde devam eder. Siz de ihtiyacınız olan tutamak ve merdiven kaymazı geniş seçeneklerine Çilek Havuz farkıyla sahip olun, havuzları kalite ile buluşturun. Havuz ekipmanları konusunda beklentilerinizi tam olarak karşılayan Çilek Havuz, Türkiye’nin dört bir yanına sunmuş olduğu nitelikli havuz ekipmanları ile yanınızdadır.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta